Nawigacja Lark FreeBird 50.1

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
239 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
255 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
29.9900 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Cena,
  • Czuły odbiornik GPS,
  • Multimedialność,
WADY
  • Srebrny pasek wokół ekranu,
  • Ograniczone oprogramowanie,

Urządzenie ma wymiary 133mm x 88mm x 15mm i wagę 160g. Poszczególne elementy są dobrze spasowane, ale dość szybko łapią rysy i inne uszkodzenia. Oprócz tego wadę stanowi srebrny pasek, umieszczony wokół ekranu. Przy większym naświetleniu odbija on światło, które może oślepiać kierowcę. 5 calowy wyświetlacz LCD ma rozdzielczość 480x272 pikseli i oferuje nam żywe, wyraźne kolory. Samo sterowanie i poruszanie się po menu jest bardzo proste i przyjemne. W zestawie dołączony jest również rysik.

Wgrany system operacyjny, to zależnie od wersji, WINCE 5.0 lub 6.0. Wbudowany procesor to Centrality Atlas III. W połączeniu z 30-kanałowym odbiornikiem GPS daje on bardzo szybkie odnajdywanie sygnału i rzadkie tracenie go, co stanowi duży plus tego modelu. Zaletą są też duże możliwości multimedialne jak np. odtwarzanie plików audio, wideo czy transmiter FM. Wbudowana pamięć flash liczy 1Gb.

Nawigacja Lark FreeBird 50.1

MapaMap Easy stanowi oprogramowanie modelu FreeBird 50.1. Niestety w mniejszych miejscowościach możemy mieć problem z odnalezieniem ulic i adresów. Na plus zalicza się łatwa obsługa oprogramowania i widok budynków w 2D i 3D.

Nawigację Lark FreBird 50.1 można zakupić już za 200 zł. Nie jest to wygórowana cena, szczególnie, że mamy do czynienia z bardzo czułym odbiornikiem GPS i 5 calowym wyświetlaczem dobrej jakości.

blog comments powered by Disqus