Samsung RL55VJBIH

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
3299 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
3099 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Czynnik chłodzenia R600a,
  • Wysokiej jakości powłoka antybakteryjna,
  • Nowoczesny, stylowy wygląd,
  • Przydatne technologie,
WADY
  • Obudowa podatna na zarysowania,
  • Za głośna praca urządzenia,

Model ten ma stosunkowo duże wymiary. Wysokość to równe 2 metry, szerokość 60 cm, a głębokość prawie 65 cm. Waga urządzenia liczy 73 kg, a pojemność wynosi około 350 litrów. Chłodziarka posiada 4 bardzo pojemne półki, szufladę na warzywa i 7 balkoników na drzwiach, gdzie możemy trzymać np. jajka czy nabiał. Zamrażarka składa się z 3 szuflad i posiada tackę do lodu. Wizualnie lodówka jest bardzo stylowa i nowoczesna. Uroku dodaje jej zewnętrzny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz LED. Jedynym minusem jest obudowa podatna na zarysowania.

Samsung RL55VJBIH

Za chłodzenie w modelu RL55VJBIH odpowiada czynnik R600a. Stanowi on jedną z największych zalet omawianej lodówki. Opiera się on na izobutanie, który cechuje się najwyższą wydajnością, a dodatkowo nie jest szkodliwy dla środowiska. Do powłoki antybakteryjnej też zastrzeżeń mieć nie można. Mamy gwarancje pełnej ochrony naszej żywności, która dodatkowo wspomagana jest technologią Silver Nano. Sterowanie lodówką jest elektroniczne, ale zarazem proste i przyjemne. Warto też wspomnieć o oświetlanym wnętrzu i o małym zużyciu energii. Jest również technologia Multiflow, która zapewnia nam takie samo chłodzenie w każdej części lodówki. Poziom hałasu wynosi 39dB i jest to niestety odczuwalne. Urządzenie w porównaniu z innymi modelami podobnej klasy, pracuje trochę za głośno.

Samsung-RL55VJBIH

Koszt lodówki Samsung RL55VJBIH to około 2700 zł, ale zapewnia ona świetne chłodzenie i maksymalne zabezpieczenie naszej żywności przed bakteriami.

blog comments powered by Disqus