PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lark FreeMe 70.5

Firma Lark, znana głównie z produkcji dobrych samochodowych nawigacja, pokusiła się o wprowadzanie na rynek, pod koniec 2011 roku, tabletu o nazwie FreeMe 70.5.

Lark FreeMe 70.5

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Wiele dodatków w zestawie,
  • Nawigacja GPS,
  • Tuner TV,
  • Niska cena,
WADY
  • Typ ekranu i jego słaba rozdzielczość,
  • Jakość dźwięku,
  • Przeglądarka internetowa,
  • Obudowa,

Jak na tablet, omawiany model ma dość standardowe wymiary 184 x 114 x 11 mm i waży 346 g. Są to dobre parametry, gorzej niestety z obudową. Jest ona wykonana ze słabych materiałów, bardzo podatnych na rysy. Miłym zaskoczeniem jest natomiast sama zawartość zestawu. Oprócz modelu FreeMe 70.5, dostajemy wiele dodatków m.in. uchwyt i ładowarkę samochodową czy adapter USB mini. 7 calowy ekran posiada rozdzielczość 480x800 px i jest typu rezystancyjnego. Jego wyrazistość pozostawia niestety wiele do życzenia. W zestawie dołączony jest także rysik.

Laptop czy tablet - co wybrać do nauki lub pracy >>>

Lark FreeMe 70.5

System operacyjny urządzenia to Android 2.3 i na plus należy odnotować jego płynność. Procesor stanowi Telechips TCC9201 729 MHz. Fani gier będą zawiedzeni. Zaawansowane graficznie tytuły nie pójdą na modelu FreeMe 70.5, dodatkowo sterowanie utrudnia zastosowany typ ekranu. Bardzo miłym dodatkiem jest wbudowany tuner TV. Również filmy maksymalnie w rozdzielczości 720p będą dobrze odtwarzane.

Minusem jest za to słabej jakości dźwięk i fatalna przeglądarka internetowa. Dopiero instalacja Opery Mini polepszy nam komfort przeglądania internetowych stron. Jak przystało na firmę Lark, nawigacja GPS nie mogła nas rozczarować. Sygnał jest bardzo czuły, nie ma tu mowy o zacięciach czy opóźnieniach. Początkowy program odpowiedzialny za nawigację to Navmax i większość użytkowników powinna być z niego w pełni zadowolona. Jest również pojemna bateria.

Zobacz katalog polecanych tabletów >>>

Lark-FreeMe-705

Cena urządzenia to około 500 zł. Niewątpliwie jest to niska kwota co do jakości modelu FreeMe 70.5. Najbardziej zadowoleni z niej będą kierowcy, którzy w przerwach w trasie będą mogli pooglądać telewizję lub wgrany film. Produkt nie trafi jednak do miłośników dużej multimedialności tabletów.

Jakie tablety są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu tabletów z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które tablety warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax Qualcore 1021 Overmax Qualcore 1021Best of the best!
2Samsung Galaxy TAB E T560 Samsung Galaxy TAB E T560 Sprawdź sam
3Lenovo TAB 3 A7-10F Lenovo TAB 3 A7-10F Ten ma niezłą cenę!
4Lenovo MIIX 300 Lenovo MIIX 300 Polecany model
5Lenovo TAB 2 A10-30L Lenovo TAB 2 A10-30L Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Tabletów

blog comments powered by Disqus