PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Galaxy Chat [TEST]

Samsung Galaxy Chat jest smartfonem z Androidem 4.0 ICS z niezwykłą cechą: fizyczną klawiaturą! co sprawia, że to obecnie jedyne urządzenie z klawiaturą QWERTY i Androidem 4.0.

Samsung Galaxy Chat

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Przystępna cena
  • Klawiatura sprzętowa QWERTY
  • Android 4.0
WADY
  • Nieciekawy design
  • Mały ekran
  • Słaba rozdzielczość

Spora klawiatura w stylu BlackBerry powoduje, że ekran Samsung Galaxy Chat to stosunkowo mały, 3" panel dotykowy o rodz. 240 x 320 pikseli. Z tyłu mieści się 2-megapikselowy aparat fotograficzny, wewnątrz natomiast - 850 MHz procesor oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash.

To "ledwo co" wysokiej klasy urządzenie, przeznaczone jest dla konsumentów, którzy przesiadają się z BlackBerry Curve. W rezultacie, spodziewamy się że cena urządzenia wyniesie około 250 euro. Znajdziemy tu wszystkie standardowe funkcje, takie jak GPS, Wi-Fi, łączność 3.5G, Bluetooth i port USB oraz radio FM, slot kart microSD i system pozycjonowania GLONASS.

Samsung Galaxy Chat

Jak przystało na system operacyjny Android 4.0, Samsung daje nam pakiet Quickoffice oraz własne aplikacje: S Planner i Game Hub. Oczywiście, można też korzystać z tysięcy innych aplikacji dostępnych na rynku Google Play.

Rankingi najlepszych telefonów i smartfonów >>>

Samsung Galaxy Chat

W środku znajduje się bateria o pojemności 1200 mAh, pozwalająca na 5 godzin rozmów i 15 dni czasu czuwania.Wymiary Galaxy Chat to typowe 119 x 59 x 12 mm, a waga wynosi 120 gramów.

Mimo iż Samsung Galaxy Chat jest rozwiązaniem przeznaczonym dla konkretnego segmentu rynku, wolelibyśmy zobaczyć urządzenie z Androidem 4.0 i wysuwaną klawiaturą QWERTY, jakim byłaby zaktualizowana Motorola Milestone.

Samsung Galaxy Chat

Zdaniem Samsung'a Galaxy Chat powinien być dostępny w lipcu w Hiszpanii, a następnie w większości innych rynków z wyłączeniem Ameryki Północnej.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus