PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Test Samsung Galaxy Beam

Druga część filmu przedstawia działanie projektora DLP wbudowanego w Samsungu Galaxy Beam. Ekran, który wyświetlał się na ścianie był w rozdzielczości HD. Rozmiar to około 40 cale. Odległość smartfona od ekranu to około 2 metry. Film miał na celu przedstawienie podstawowych funkcji jak i działanie w praktyce wbudowanego projektora. Oczywiście film jest czysto poglądowy, z doświadczenia wiem, że Galaxy Beam spokojnie odtworzy film powyżej 50 cali bez utraty znaczącej jakości.

Samsung Galaxy Beam GT-i8530

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   1a

   W filmie, przedstawiłem działanie youtuba oraz samych stron internetowych, dodatkowo omówiłem funkcję „Quick Pad” która pozwala użytkownikowi na prezentacje przygotowanych materiałów. Dzięki tej funkcji możemy uruchomić wskaźnik oraz pióro, które bez przeszkód działa na ekranie dotykowym w bardzo swobodny sposób. Warto również zaznaczyć, że Galaxy Beam działa absolutnie w każdej płaszczyźnie Androida.

   Sprawdź aktualne rankingi smartfonów >>>

   1b

   Wszystkie funkcje tego systemu możemy dokładnie obejrzeć np. na ekranie projekcyjnym bez żadnych utrudnień. Jedynym minusem projektora może być tylko tzw. przerzucanie obrazu z pozycji horyzontalnej na wertykalną, czasami telefon się gubi, jednak przy korzystaniu nie jest to zbyt uciążliwe.

   Zobacz pierwszą część testu Samsunga Galaxy Beam

   Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

   Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

   Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
   1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
   2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
   3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
   4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
   5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

   Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

   blog comments powered by Disqus