PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Huawei dotrzymało słowa i udostępniło zapowiedzianą aktualizację Ascend G300 do Androida 4.0. Co nowego udostępniono oraz jakich zmian dokonano? Zapraszamy!

HUAWEI Ascend G300

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Nowy interfejs graficzny
  • Funkcja głosowa
WADY
  • Wolne działanie przeglądarki Chrome

Huawei dotrzymało słowa i 31 października udostępniło zapowiedzianą aktualizację, do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich w telefonie Huawei Ascend G300. Już dziś możecie zobaczyć co nowego udostępniono oraz jakich zmian dokonano.

Sprawdź aktualne rankingi smartfonów >>>

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Aktualizowanie urządzeń nigdy nie było mocną stroną chińskiego producenta. Jego smartfony raczej pozostawały z wersją „sprzedażową”. Dlatego niespodzianką można nazwać udostępnienie najnowszego oprogramowania na smartfona Huawei Ascend G 300. Z aktualizacji mogą się cieszyć użytkownicy firmy Play oraz, co logiczne, klienci którzy kupili ten telefon w wolnej sprzedaży.

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Najnowszy Android przeszedł gruntowny lifting. Zmieniono szatę graficzną, oraz dodano wszystkie funkcje, które są dostępne w tej wersji systemu u innych producentów. Cieszy możliwość zmiany kompozycji ekranu, dzięki której nasz telefon nie znudzi się tak szybko. Dodano nowe widety, między innymi: widżet galerii zdjęć, poczty, radia, kalendarza czy kontaktów. Dodatkowo na pulpicie możemy tworzyć foldery o bardzo fajnym wyglądzie w kształcie „otworu”.

Jak kupić dobry i tani smartfon? >>>

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Rewolucja też nie ominęła klawiatury. Dodano funkcję „TouchPal”, która pozwala nam na uzupełnianie wyrazów tak jak miało to miejsce niegdyś w słownikach T9. Dodatkowo klawiaturę „TouchPal” możemy ustawić według własnych potrzeb dodając np. znaki specjalne pod standardowe klawisze. Fantastyczną funkcją jest możliwość pisania notatek oraz smsów- mówiąc! Rejestrator mowy działa bardzo poprawnie i szybko. Wykazuje się doskonałą skutecznością w rozumieniu nas.

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Minusem jest zastąpienie domyślnej przeglądarki na Google Chrome. Przeglądarka działa dość wolno na tym telefonie, czasami zawiesza się lub nie wczytuje stron. Telefon przy swoim jednordzeniowy procesorze 1 GHz oraz 512 MB RAM nie daje komfortu podczas przeglądania Internetu.

Katalog smartfonów i telefonów >>>

Podsumowując, chwali się, że Huawei udostępnia aktualizacje na swoje telefony. Budowanie marki, która dba o użytkowników, jest aktualnie wskazane. Konkurencja na rynku jest duża a jak wiadomo producenci praktykują zasadę, że wolą wydać nowy telefon z nowym oprogramowaniem, niż udostępniać aktualizacje na stary. W ten sposób zarabiają podwójnie. Mam nadzieje, że to będzie stały trend tego koncernu.

Przykładowe zdjęciaPodgląd zdjęcia


Dane EXIFPodgląd zdjęcia


Dane EXIFPodgląd zdjęcia


Dane EXIFPodgląd zdjęcia


Dane EXIF

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus