PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Huawei dotrzymało słowa i udostępniło zapowiedzianą aktualizację Ascend G300 do Androida 4.0. Co nowego udostępniono oraz jakich zmian dokonano? Zapraszamy!

HUAWEI Ascend G300

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Nowy interfejs graficzny
  • Funkcja głosowa
WADY
  • Wolne działanie przeglądarki Chrome

Huawei dotrzymało słowa i 31 października udostępniło zapowiedzianą aktualizację, do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich w telefonie Huawei Ascend G300. Już dziś możecie zobaczyć co nowego udostępniono oraz jakich zmian dokonano.

Sprawdź aktualne rankingi smartfonów >>>

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Aktualizowanie urządzeń nigdy nie było mocną stroną chińskiego producenta. Jego smartfony raczej pozostawały z wersją „sprzedażową”. Dlatego niespodzianką można nazwać udostępnienie najnowszego oprogramowania na smartfona Huawei Ascend G 300. Z aktualizacji mogą się cieszyć użytkownicy firmy Play oraz, co logiczne, klienci którzy kupili ten telefon w wolnej sprzedaży.

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Najnowszy Android przeszedł gruntowny lifting. Zmieniono szatę graficzną, oraz dodano wszystkie funkcje, które są dostępne w tej wersji systemu u innych producentów. Cieszy możliwość zmiany kompozycji ekranu, dzięki której nasz telefon nie znudzi się tak szybko. Dodano nowe widety, między innymi: widżet galerii zdjęć, poczty, radia, kalendarza czy kontaktów. Dodatkowo na pulpicie możemy tworzyć foldery o bardzo fajnym wyglądzie w kształcie „otworu”.

Jak kupić dobry i tani smartfon? >>>

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Rewolucja też nie ominęła klawiatury. Dodano funkcję „TouchPal”, która pozwala nam na uzupełnianie wyrazów tak jak miało to miejsce niegdyś w słownikach T9. Dodatkowo klawiaturę „TouchPal” możemy ustawić według własnych potrzeb dodając np. znaki specjalne pod standardowe klawisze. Fantastyczną funkcją jest możliwość pisania notatek oraz smsów- mówiąc! Rejestrator mowy działa bardzo poprawnie i szybko. Wykazuje się doskonałą skutecznością w rozumieniu nas.

Huawei Ascend G300 Android 4.0 [TEST]

Minusem jest zastąpienie domyślnej przeglądarki na Google Chrome. Przeglądarka działa dość wolno na tym telefonie, czasami zawiesza się lub nie wczytuje stron. Telefon przy swoim jednordzeniowy procesorze 1 GHz oraz 512 MB RAM nie daje komfortu podczas przeglądania Internetu.

Katalog smartfonów i telefonów >>>

Podsumowując, chwali się, że Huawei udostępnia aktualizacje na swoje telefony. Budowanie marki, która dba o użytkowników, jest aktualnie wskazane. Konkurencja na rynku jest duża a jak wiadomo producenci praktykują zasadę, że wolą wydać nowy telefon z nowym oprogramowaniem, niż udostępniać aktualizacje na stary. W ten sposób zarabiają podwójnie. Mam nadzieje, że to będzie stały trend tego koncernu.

Przykładowe zdjęcia

Podgląd zdjęcia

Podgląd zdjęcia

Podgląd zdjęcia

Podgląd zdjęcia

blog comments powered by Disqus