PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

HTC Desire X [TEST]

  • Dodano: 5 lat, 9 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Nie trudno zauważyć tendencję klientów do wybierania smartfonów, z co raz większymi ekranami, wystarczy prześledzić kilka ubiegłych lat. Niestety, duże wyświetlacze są kosztowne, tworząc barierę cenową dla potencjalnych konsumentów.

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
od 899 ZŁ
Morele.net
Zobacz ofertę
od 13.50 ZŁ

HTC Desire X

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Stosunek jakości do ceny
  • Android 4.0 + HTC Sense 4.0
  • Wygląd
WADY
  • Mała ilość pamięci RAM
  • Przeciętna rozdzielczość

HTC Desire X to telefon, który oferuje stosunkowo duży - 4,0" ekran dotykowy, o skromnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli (cięcie kosztów).

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Nokia zastosowała podobną sztuczkę z rozdzielczością w 4,3-calowym ekranie Lumii 900, widać, zatem, że większości konsumentów nie przeszkadza mniejsza liczba pikseli.

Jak robić dobre Selfie - Praktyczne rady >>>

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pozostała specyfikacja sprzętowa Desire X, prezentuje się w analogiczny sposób. Dwurdzeniowy procesor 1GHz odstaje szybkością od obecnych liderów na rynku, 768MB pamięci RAM to również mniej, niż można się spodziewać po najwyższych modelach. 5-megapikselowy aparat fotograficzny to jednak nie to samo, co, powszechnie stosowane 8 Mpix...

Tak czy inaczej, Desire X to wciąż silne i wydajne urządzenie. Dwanaście miesięcy temu, taka specyfikacja sprzętowa byłaby godna podziwu, obecnie jednak, potężny osprzęt jest dużo tańszy. Tak więc, Desire X - JEST atrakcyjnym i funkcjonalnym urządzeniem.

Planujesz zakup telefonu? Dobierz budżet do swoich potrzeb z naszym poradnikiem! >>>

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pomijając niezbyt powalający hardware, oprogramowanie telefonu jest znacznie bardziej "na czasie". Z Androidem 4.0 i nakładką HTC Sense 4.0 - prezentuje się wspaniale. Odtwarzanie muzyki wzbogacono o system Beats Audio, a HTC dodało też sporo od siebie.

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Potrafi wszystko, co inne smartfony z Androidem 4.0, z tą przewagą, że prezentuje się lepiej niż większość obecnych rywali.

blog comments powered by Disqus