HTC Desire X [TEST]

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
919 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
65.99 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
739.0000 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Stosunek jakości do ceny
  • Android 4.0 + HTC Sense 4.0
  • Wygląd
WADY
  • Mała ilość pamięci RAM
  • Przeciętna rozdzielczość

HTC Desire X to telefon, który oferuje stosunkowo duży - 4,0" ekran dotykowy, o skromnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli (cięcie kosztów).

6

Nokia zastosowała podobną sztuczkę z rozdzielczością w 4,3-calowym ekranie Limii 900, widać, zatem, że większości konsumentów nie przeszkadza mniejsza liczba pikseli.

5

Pozostała specyfikacja sprzętowa Desire X, prezentuje się w analogiczny sposób. Dwurdzeniowy procesor 1GHz odstaje szybkością od obecnych liderów na rynku, 768MB pamięci RAM to również mniej, niż można się spodziewać po najwyższych modelach. 5-megapikselowy aparat fotograficzny to jednak nie to samo, co, powszechnie stosowane 8 Mpix...

Tak czy inaczej, Desire X to wciąż silne i wydajne urządzenie. Dwanaście miesięcy temu, taka specyfikacja sprzętowa byłaby godna podziwu, obecnie jednak, potężny osprzęt jest dużo tańszy. Tak więc, Desire X - JEST atrakcyjnym i funkcjonalnym urządzeniem.

4

Pomijając niezbyt powalający hardware, oprogramowanie telefonu jest znacznie bardziej "na czasie". Z Androidem 4.0 i nakładką HTC Sense 4.0 - prezentuje się wspaniale. Odtwarzanie muzyki wzbogacono o system Beats Audio, a HTC dodało też sporo od siebie.

3

2

Potrafi wszystko, co inne smartfony z Androidem 4.0, z tą przewagą, że prezentuje się lepiej niż większość obecnych rywali.

blog comments powered by Disqus