PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

HTC Desire X [TEST]

Nie trudno zauważyć tendencję klientów do wybierania smartfonów, z co raz większymi ekranami, wystarczy prześledzić kilka ubiegłych lat. Niestety, duże wyświetlacze są kosztowne, tworząc barierę cenową dla potencjalnych konsumentów.

HTC Desire X

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Stosunek jakości do ceny
  • Android 4.0 + HTC Sense 4.0
  • Wygląd
WADY
  • Mała ilość pamięci RAM
  • Przeciętna rozdzielczość

HTC Desire X to telefon, który oferuje stosunkowo duży - 4,0" ekran dotykowy, o skromnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli (cięcie kosztów).

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Nokia zastosowała podobną sztuczkę z rozdzielczością w 4,3-calowym ekranie Lumii 900, widać, zatem, że większości konsumentów nie przeszkadza mniejsza liczba pikseli.

Jak robić dobre Selfie - Praktyczne rady >>>

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pozostała specyfikacja sprzętowa Desire X, prezentuje się w analogiczny sposób. Dwurdzeniowy procesor 1GHz odstaje szybkością od obecnych liderów na rynku, 768MB pamięci RAM to również mniej, niż można się spodziewać po najwyższych modelach. 5-megapikselowy aparat fotograficzny to jednak nie to samo, co, powszechnie stosowane 8 Mpix...

Tak czy inaczej, Desire X to wciąż silne i wydajne urządzenie. Dwanaście miesięcy temu, taka specyfikacja sprzętowa byłaby godna podziwu, obecnie jednak, potężny osprzęt jest dużo tańszy. Tak więc, Desire X - JEST atrakcyjnym i funkcjonalnym urządzeniem.

Planujesz zakup telefonu? Dobierz budżet do swoich potrzeb z naszym poradnikiem! >>>

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pomijając niezbyt powalający hardware, oprogramowanie telefonu jest znacznie bardziej "na czasie". Z Androidem 4.0 i nakładką HTC Sense 4.0 - prezentuje się wspaniale. Odtwarzanie muzyki wzbogacono o system Beats Audio, a HTC dodało też sporo od siebie.

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Potrafi wszystko, co inne smartfony z Androidem 4.0, z tą przewagą, że prezentuje się lepiej niż większość obecnych rywali.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

blog comments powered by Disqus