Samsung Galaxy S III Mini [RECENZJA]

OleOle
Zobacz ofertę
34.99 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
1189 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
449.0000 ZŁ
Skąpiec.pl
Zobacz ofertę
489.00 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Android 4.1
  • Przyzwoite parametry
  • GLONASS
  • Radio FM
WADY
  • Myląca nazwa
  • Podstawowy aparat foto

Wygląd

Smartfon Samsung Galaxy S 3 Mini jest bardzo podobny do swojego pierwowzoru. Wykonany z podobnych materiałów. Skopiowano wszystko, od koloru urządzenia po kształt. Zmniejszono tylko gabaryt. Galaxy S3 Mini ma ekran o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 480×800, co ważne zastosowano w nim technologie SuperAmoled co znacząco poprawia jakość wyświetlanego obrazu.

Samsung Galaxy S III Mini [RECENZJA]

Niestety producent poskąpił szkła odpornego na zarysowania. Galaxy S3 Mini nie posiada Gorilla Glasss. Smartfon wykonany jest na przyzwoitym poziomie, nie usłyszymy trzasków oraz skrzypień oraz nie ujrzymy niedoróbek jeżeli chodzi o obudowę.

Samsung Galaxy S III Mini [RECENZJA]

Specyfikacja

Specyfikacją smartfon nie wyróżnia się od innych smartfonów z tej półki cenowej. Dwurdzeniowy procesor NovaThor U8420 o taktowaniu 1GHz to wszystko co Samsung s 3 Mini ma do zaoferowania. Cieszy dużo pamięci ram – 1GB to cały czas wystarczająca ilość jak na dzisiejsze standardy. Kolejnym plusem, jest najnowsza opcja Androida 4,1 zainstalowana w smartfonie. Dzięki temu mamy dostęp do ciekawych opcji, które ma do zaoferowania nam Samsung, np. „wyciąganie” filmu na główny ekran, oraz możliwość ruchu przy praktycznie wszystkich opcjach. Dzięki temu czujemy, jakby telefon żył razem z nami.

Samsung Galaxy S III Mini [RECENZJA]

Multimedia

Multimedia są typowe dla Samsunga. Nie są ani rewelacyjne ani jakoś przesadnie słabe. Na plus oczywiście aparat o rozdzielczości 5 mpx z diodą doświetlającą LED. Samsung Galaxy S3 Mini potrafi również nagrać film w rozdzielczości 720p. Muzyka dobrze brzmi na słuchawkach. Telefon wyłapuje wysokie jak i niskie tony dostatecznie dobrze. Gorzej wygląda sprawa głośnika. Raczej ciężko będzie obejrzeć jakiś dłuższy film na nim. Mały głośnik niestety nie daje możliwości słuchania muzyki na przyzwoitym poziomie.

Samsung Galaxy S III Mini [RECENZJA]

Reasumując...

Podsumowując, Samsung Galaxy S3 Mini to odcięcie kolejnego kuponu przez Samsunga. Sama nazwa to niestety za mało aby telefon z miejsca stał się legendą, jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru. S3 Mini ratuje się ceną – niecały 1000 zł, jednak to i tak za dużo na to co ma do zaoferowania „mały” S3.Dziękujemy serwisowi telesmartfon.pl za udostępnienie recenzji smartfona Samsung Galaxy S 3 Mini Telesmartfon.pl

blog comments powered by Disqus