PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Razer Goliathus - Podkładki dla Graczy [RECENZJA]

Goliathus od firmy Razer to wysokiej jakości podkładki pod mysz komputerową, skierowane do prawdziwych graczy. Dostępne są w dwóch wersjach - Speed oraz Control, różniących się powierzchnią ślizgową. Występują aż w 4 rozmiarach, dlatego każdy znajdzie odpowiednią dla siebie! Zapraszamy na recenzję.

Razer Goliathus

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Jakość wykonania!
  • Cztery rozmiary do wyboru
  • Wersja Speed lub Control
  • Świetnie trzymają się blatu
WADY
  • Jednak swoje kosztują

Razer Goliathus to miękkie podkładki. Oznacza to, że wykonane są z tkaniny i są elastyczne. Nie ma żadnego problemu aby taką podkładkę zwinąć w rulon i zabrać ze sobą na turniej gier komputerowych lub w podróż.

Razer Goliathus

Jak ważna jest dobra podkładka pod mysz wie każdy zawodowy gracz, nawet przeciętny użytkownik doceni właściwości Goliathusa. Podkładek Goliathus otrzymaliśmy dwa rodzaje.

Razer Goliathus

  • Speed - ta podkładka cechuje się gładką powierzchnią. Zapewnia przez to dużą prędkość przemieszczającej się po niej myszki. Bez wątpienia przyda się w szybkich grach, szczególnie strzelankach sieciowych, takich jak Battlefield 3 lub Counter Strike. Podkładka jest miękka, przez co komfort spoczywającej na niej dłoni jest duży. Gumowa warstwa spodnia podkładka zapewnia niesamowitą przyczepność do blatu biurka i nawet podczas dynamicznej gry nie ma szans, aby podkładka Goliathus przesuwała się po blacie. Należy też wspomnieć o logo Razer Goliathus oraz wielkim, zielonym logo firmowym które nadają obu wersjom podkładka niesamowitego wyglądu.

  • Control - główna różnica w stosunku do Speed, to chropowata powierzchnia. Podkładka jest fakturowana, dzięki czemu nasza mysz napotyka wyraźny opór. Pozwala to uzyskać maksimum precyzji w grach a także podczas prac wymagających dokładnego operowania myszką. Przyda się na pewno podczas pracy z programami graficznymi i do edycji filmów. Idealna będzie do spokojniejszych gier, które nie wymagają aż tak szybkich ruchów, gry przygodowe, strategiczne lub cRPG to gatunki dla których ta podkładka jest stworzona.

Podkładka Goliathus występuje w aż czterech rozmiarach:

Mała
Szerokość: 270mm / 10.63”
Długość: 215mm / 8.46”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Standardowa
Szerokość: 355mm / 13.98”
Długość: 254mm / 10”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Duża
Szerokość: 444mm / 17.48”
Długość: 355mm / 13.98”
Wysokość: 3mm / 0.12”

Roszerzona
Szerokość: 920mm / 36.22”
Długość: 294mm / 11.57”
Wysokość: 4mm / 0.16”
 

Razer Goliathus

Obie podkładki radzą sobie z każdą myszką, bez względu na wartość DPI. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Każdy znajdzie rozmiar i rodzaj powierzchni najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Ja jestem zdecydowanie fanem miękkich podkładek, i Goliathus Control w wersji Standard najbardziej przypadł mi do gustu. Jest to jedna z najlepszych podkładek jakie było mi dane testować. Jeśli więc rozglądacie się za porządną, miękką podkładką polecam serię Razer Goliathus.

Rankingi podkładek dla graczy >>>

Razer Goliathus

Jakie podkładki pod myszkę są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu podkładek pod myszki z 9/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które podkładki pod myszkę warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie GS-R Zowie GS-RBest of the best!
2Zowie GTF-X Zowie GTF-X Sprawdź sam
3Tesoro Aegis X4 Tesoro Aegis X4 Ten ma niezłą cenę!
4Natec Genesis M12 Maxi Natec Genesis M12 Maxi Polecany model
5Roccat Taito Shiny Black XXL Roccat Taito Shiny Black XXL Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Podkładek Pod Myszkę do CS:GO

blog comments powered by Disqus