PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Xtreamer JoyZ vs HTC One X [PORÓWNANIE]

Xtreamer JoyZ, może zaskakiwać wydajnością. Specyfikacja, która jest zastosowana w tym smartfonie z powodzeniem może konkurować z najlepszymi. Dziś spróbujemy porównać go z One X niegdyś flagowym modelem HTC. Zobaczymy, który ze smartfonów wygrał ten pojedynek.

Xtremer JoyZ

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   Specyfikacja obu smartfonów jest bardzo zbliżona. HTC oraz Xtreamer posiadają procesory czterordzeniowe. W przypadku HTC jest to legendarna Tegra 3 o taktowaniu 1,5 Ghz. JoyZ może pochwalić się również bardzo wydajna jednostką Exynos 4412 (podobnie jak w Samsungu Galaxy S3) o taktowaniu 1,4 Ghz. Oba smartfony posiadają również 1 GB pamięci RAM. Zobaczmy wyniki pierwszego testu w benchmarku Quadrant.

   wykres

   Bardzo przyzwoity wyniki HTC One X, choć już w dzisiejszych czasach nie zachwyca. Xtreamer JoyZ udowadnia, że spokojnie konkuruję z średnią półką smartfonów. W równaniu procesorów. Exynos minimalnie ustępuje Tegrze. W statystykach testu procesor w JoyZ uzyskał nieco ponad 9000 pkt przy 12000 pkt HTC.

   Następnym benchmarkiem, był NenaMark 2. Xtremare JoyZ posiada procesor graficzny Mali 400MP przy jednostce GeForce w HTC One X.

   Czy warto kupić taniego smartfona? >>>

   wykres 2

   Ostatnim testem był benchmark Antutu, który ostatecznie wyłonił zwycięzcę. Wyniki tym razem nie znacznie odbiegały od siebie.

   wtykres

   Minimalna różnica w ostatnim teście. Tym razem w szczegółach procesor w JoyZ okazał się minimalnie lepszy o Tegry w HTC.

   Poznaj funkcje telefonów, o których nie wiedziałeś >>>

   1

   JoyZ, dzielnie przeżył nasz test i stawiło czoło HTC One X. Jak powiedział na początku filmu, pojedynek nie miał na celu wskazanie zwycięzcy a pokazanie jak szybko rozwija się rynek telekomunikacyjny. W tej chwili każdy z producentów może stworzyć sprzęt konkurujący z najlepszymi. Dobitnie pokazał do Extremer JoyZ, szkoda tylko, że niezastosowano w nim czystego Androida – wyniki byłby jeszcze lepsze.

   Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

   Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

   Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
   1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
   2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
   3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
   4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
   5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

   Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

   blog comments powered by Disqus