PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Blender Ręczny MPM model MBL-07 [PREZENTACJA]

Blender ręczny firmy MPM model MBL-07, to według producenta doskonale wyposażony model, który dzięki tarczom do ścierania warzyw i owoców oraz wymiennym końcówkom ubijającym i miksującym sprawdzi się w każdej kuchni. Czy tak faktycznie jest? Zapraszamy na recenzję.

Blender MPM MBL-07

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Duża ilość akcesoriów
  • Metalowe końcówki
  • Regulacja obrotów
  • Elegancki wygląd
WADY
  • Dość duży i ciężki

MPM model MBL-07

W opakowaniu, oprócz blendera znajdziemy: pojemnik o pojemności 1750ml z miarką oraz nożem ze stali nierdzewnej, jedną dwustronną tarczę o grubych otworach, oraz jedną o cienkich otworach do krojenia w plastry i siekania, tarczę do ucierania ziemniaków, końcówkę miksującą, końcówkę do ubijania piany z białek, oraz pojemnik z miarką i pokrywą o pojemności 600ml. Zarówno blender, jak i końcówka miksująca wykonane są ze stali nierdzewnej, przystosowane do pracy w wysokich temperaturach.

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

Blender jest zasilany przewodowo, maksymalny pobór prądu to 700 W. Na kablu znajduje się wygodny uchwyt do zawieszenia. Na górze urządzenia mamy dość dużą regulację prędkości, a dodatkowo znajduje się na blenderze przycisk turbo. Zarówno przyciski, jak i pokrętło regulacji są podświetlane. Montowanie końcówek jest banalnie proste, wystarczy docisnąć aż się usłyszy charakterystyczny klik. Demontujemy poprzez wciśnięcie z dwóch stron przycisków zwalniających blokadę.

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

Duży pojemnik z uchwytem ma trzy antypoślizgowe gumowe nóżki, dzięki czemu pozostaje stacjonarny podczas pracy urządzenia. Montowanie poszczególnych elementów jest również bardzo łatwe i intuicyjne. Rewelacyjnie sprawdza się tutaj otwór do wkładania jedzenia, nie trzeba każdorazowo wyłączać blender i demontować górny element pojemnika celem dorzucenia na przykład warzyw.

Mikser czy Blender - Co Lepiej Kupić? >>>

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

Blender sam w sobie jest stosunkowo ciężki i duży w porównaniu do podobnych urządzeń innych firm, jednak bardzo wygodny w użytkowaniu. Jego największą zaletą jest przystosowanie do pracy w wysokich temperaturach o której już wcześniej wspomniałam. Chcąc zrobić zupę - krem nie musimy czekać aż przestygnie aby ją zdlendować, co się wiąże z ponownym grzaniem. Oszczędzamy dzięki temu nasz czas i zużycie prądu/gazu.

Czołowe blendery na rynku >>>

MPM model MBL-07

MPM model MBL-07

Blender świetnie sprawdza się w przygotowywaniu wyżej wymienionych zup w postaci kremów, ale to nie jedyny jego atut. Gdy zaopatrzymy się w ten model, możemy pozbyć się z kuchni tarek do warzyw. Każdy wie ile czasu i energii pochłania ścieranie warzyw na przykład na placki, a MBL-07 zrobi to za nas błyskawicznie.

MPM model MBL-07

Na mnie blender MBL-07 zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Kroi, sieka, uciera, ubija, miksuje, blenduje - a ja tylko stoję obok i dorzucam/dolewam składniki. Polecić go mogę zwłaszcza mamom - jest niezastąpiony w kuchni przy małym dziecku! Przez ten czas kiedy mogłam go testować, nie miałam dylematów: dokończyć robić obiad czy wziąć na ręce domagające się tego dziecko. Jedna ręka dla obiadu, druga dla dziecka ;)

Jakie blendery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu blenderów z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które blendery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Homekraft Mix&Go Homekraft Mix&GoBest of the best!
2Russell Hobbs 21350-56 Russell Hobbs 21350-56 Sprawdź sam
3Zelmer SB1000 Zelmer SB1000 Ten ma niezłą cenę!
4Zelmer 381.61 mix Zelmer 381.61 mix Polecany model
5Bosch MSM 66150 Bosch MSM 66150 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Blenderów - Czas na Pyszne Koktajle!

blog comments powered by Disqus