PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Invicta i Megasoma 2 - podkładki Razera [PREZENTACJA]

Zapraszamy na recenzję dwóch kolejnych podkładek firmy Razer. Invicta to twarda, dwustronna podkładka z najwyższej półki jakościowej i cenowej. Megasoma 2 to hybrydowa podkładka silikonowa, zapewniająca doskonały kompromis pomiędzy podkładką miękką a twardą. Więcej szczegółów w recenzji.

Razer Invicta

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Uniwersalność
  • Wysoka jakość wykonania
  • Doskonała przyczepność
WADY
  • CENA

Zapraszamy na kolejną porcję podkładek pod myszkę od firmy Razer.
Tym razem testowaliśmy dwa modele:

  • Razer Invicta

Razer Invicta

Dwustronna podkładka o wymiarach:
Szerokość: 255 mm
Długość: 355 mm
Wysokość: 4.5mm
Waga podkładki to aż 700 g, baza podkładki wykonana jest z aluminium i posiada otworek, pozwalający łatwo wyjmować wewnętrzną część.
Od spodu Invicta posiada potężną powierzchnię antypoślizgową, zapobiegającemu przesuwaniu się podkładki po blacie.

Razer

Powierzchnia główna podkładki wykonana jest z twardego tworzywa. Podkładka od strony SPEED jest gładka i posiada jednolitą powierzchnię, po odwróceniu ukazuje się chropowata powierzchnia CONTROL.

Razer Invicta

Jakość wykonania podkładki jest bardzo wysoka, wydaje się być ona niezniszczalna. Świetnie współpracuje z myszkami laserowymi oraz optycznymi.

Wybieramy podkładkę dla gracza >>>

Razer Invicta

Podkładka Razer Invicta nie należy do najtańszych, jednak dla najbardziej wymagających graczy będzie to wybór odpowiedni. Znakomite trzymanie podłoża, dwie strony zapewniające szybkość lub kontrolę i solidna, aluminiowa tacka czynią z tej podkładki wyjątkowy produkt. 

  • Razer Megasoma 2

Megasoma 2

Megasoma 2 to podkładka dość nietypowa. Hybrydowa konstrukcja łączy w sobie wygodę użytkowania podkładki miękkiej z zaletami twardego i chropowatego podłoża.

Megasoma 2

Górna powierzchnia podkładki jest wykonana z tworzywa, dość twarda i chropowata. Mamy więc do czynienia z podkładką typu control, zapewniającą maksymalną precyzję sensora myszki. Powierzchnia wykonana jest tak, aby nie zbierały się na niej ładunki elektryczne. Spód podkładki w kolorze zielonym wykonany jest z miękkiego silikonu, dzięki temu spoczywająca dłoń zachowuje duży komfort użytkowania. Warstwa spodnia dodatkowo zapewnia świetne trzymanie podłoża.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze myszki do CS:GO? >>>

Megasoma 2

Wymiary podkładki Megasoma 2 to:
szerokość: 230 mm
Długość: 350 mm
Wysokość: 2.3 mm
Waga: 250 g

Megasoma 2 to idealna propozycja dla graczy szukających kompromisu pomiędzy podkładką twardą i miękką. Dobra przyczepność do podłoża, powierzchnia typu control oraz antystatyczność to jej największe zalety.

blog comments powered by Disqus
Invicta i Megasoma 2 - podkładki Razera [PREZENTACJA]