Mop parowy MPM MUP-02 [PREZENTACJA]

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
169.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
389 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
199.0000 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Bogate akcesoria
  • Idealny do łazienek
  • Dobra cena
WADY
  • Niektóre powierzchnie jedynie odświeża

Mop parowy MPM MUP-02

W skład urządzenia parowego wchodzą: zbiornik na wodę o pojemności 350ml, rurka przedłużająca o długości 67cm, końcówkę do czyszczenia podłóg wraz z nakładkami z mikrofibry, końcówkę do okien, końcówkę do fug, oraz do czyszczenia sprężoną parą.

Mop parowy MPM MUP-02

W zestawie mamy oczywiście instrukcję i pojemnik do nalewania wody.

Podobnie jak w innych urządzeniach parowych, tak i tutaj zalecane jest używanie wody destylowanej. MUP-02 posiada bardzo wiele zastosowań. Nadaje się praktycznie do każdego rodzaju powierzchni. Czyści i dezynfekuje w temperaturze nawet powyżej 100 stopni.

Mop parowy MPM MUP-02

Mop parowy MPM MUP-02

Przewód zasilający ma niecałe 5 metrów długości. Nadmiar przewodu można nawinąć na specjalne uchwyty umieszczone na rurce przedłużającej, dzięki czemu nie plącze się on nam pod nogami w trakcie pracy. Mop ma regulację mocy pary. Przezroczyste okienko zbiornika na wodę pozwala nam na bieżąco kontrolować poziom płynu w środku. Montaż poszczególnych części jest prosty i bezproblemowy. Należy jednak pamiętać że końcówki urządzenia nagrzewają się dość znacznie, dlatego przed wymianą końcówki na inną należy odczekać kilka minut aż ostygnie.

Mop parowy MPM MUP-02

Mop parowy MPM MUP-02

MUP-02 jest stworzony do czyszczenia łazienek. Rewelacyjnie radzi sobie z fugami, usuwa kamień z trudno dostępnych miejsc na przykład w kabinach prysznicowych. Nie są mu straszne kafelki, panele czy dywany, choć te ostatnie moim zdaniem raczej odświeża niż usuwa z nich zabrudzenia. Z oknami też sobie dobrze poradził. Jest stworzony dla alergików, ponieważ nie wymaga używania żadnych środków chemicznych. Koszt całego zestawu to około 250zł.

blog comments powered by Disqus