PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nasza Redakcja VT

Redakcja portalu videotesty.pl zrzesza prawdziwych pasjonatów nowych technologii oraz wszelakiego sprzętu elektronicznego, i nie tylko. Dzięki temu, każdego tygodnia, na naszym kanale YT i stronie pojawia się masa nowych, ciekawych materiałów.

W ostatnim czasie nasza rodzinka bardzo się rozrosła. Współpracuje z nami wielu dość znanych youtuberów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie oraz wiedzę, by w ciekawej formie prezentować i testować najnowszy na rynku sprzęt.

Nie boją się oni także dalekich podróży, na najważniejsze eventy czy targi w Europie. Z nami zawsze będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi!

O mnie

Pasjonat komputerów i nowinek technologicznych. Zapalony gracz i człowiek, który kocha nagrywać materiały by dzielić się ciekawostkami i nowościami z innymi. Lubiący pokazywać wszystko od jak najprostszej strony, by każdy zrozumiał daną część i sam coś z materiału wyniósł.

Tutaj mnie znajdziesz

O mnie

Mateusz, pasjonat z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży TECH. Przetestuje każdy smartfon w każdych warunkach nie szczędząc cierpkich słów jego producentom. Związany z videotesty.pl od 2012 roku. Prowadzi swój prywatny kanał, znany jako Telesmartfon.

Tutaj mnie znajdziesz

O mnie

Aktualnie menadżer redakcji. W videotestach już od 2011 roku. Twórca wielu różnych publikacji – rankingów, newsów, artykułów czy felietonów. Pasjonat nowych technologii i urodzony gracz. Cichy i niewidzialny, a mimo wszystko czuwający nad efektywną pracą całej redakcji. Człowiek-orkiestra, który nie lubi stagnacji i zawsze idzie do przodu – wraz z portalem videotesty.pl.

Tutaj mnie znajdziesz

O mnie

Początek 2017 roku pozwolił mi na sprawdzenie się w roli redaktorki Videotestów. Z przyjemnością i dużą dokładnością przygotowuję dla Was najnowsze rankingi sprzętów, publikuję artykuły i codziennie wzbogacam bazę o nowe instrukcje obsługi. Jak widać, kobiety również interesują się nowinkami technologicznymi.

Nazywam się...

O mnie

Publicysta, redaktor, a przede wszystkim entuzjasta szeroko pojętej technologii. W wolnych chwilach lubi... przeczytać coś wciągającego i obejrzeć coś przyjemnego. Gdy czasu wolnego ma aż zanadto, nie pogardzi grą na poczciwym blaszaku! ;)

Nazywam się...

O mnie

Młody gniewny. Student informatyki, redaktor, newsman, sportowiec i gracz. Nigdy nie związany bliżej z językiem polskim, spełniam się... pisząc. Na codzień walczę z matematyką i programowaniem, w wolnych chwilach wgapiam się w Netflixa lub bawię się sprzętem.

Tutaj mnie znajdziesz

O mnie

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.

Tutaj mnie znajdziesz

O mnie

Maciej Turalski - posiada 12 lat doświadczenia w sprzedaży i instalacji urządzeń Audio/Video. Kino domowe, nagłośnienie, jak i multimedia nie mają przed nim tajemnic. Od kilku lat działa prężnie i rozwija się w pracy redaktorskiej. Poza pracą dla portalu VideoTesty.pl prowadzi również własny kanał technologiczny omawiamy.pl. Prywatnie fan dobrej muzyki, motoryzacji i niespełniony perkusista.

Tutaj mnie znajdziesz