Media-Tech: tablet CASSIUS MT7004 - multimedia, telewizja, nawigacja

Media-Tech: tablet CASSIUS MT7004 - multimedia, telewizja, nawigacja

CASSIUS MT7004 to w pełni wyposażony tablet z systemem Android 4.0, wbudowanym tunerem DVB-T, odbiornikiem GPS, kamerą przednią i tylną, wyjściem HDMI oraz wygodnym ekranem dotykowym.

CASSIUS MT7004 to tablet idealnie nadający się do oglądania telewizji, przeglądania Internetu, odtwarzania filmów i muzyki, czytania eBooków, przeglądania zdjęć, oraz pracy - dzięki możliwości korzystania z aplikacji biurowych.

Wbudowany odbiornik GPS oraz szereg akcesoriów do zastosowania w samochodzie docenią osoby, które korzystają z nawigacji. Wystarczy pobrać darmowa aplikację, jak choćby Google Maps, bez konieczności zakupu drogiego zestawu nawigacyjnego.

Tablet został wyposażony w wyjścia mini jack 3,5 mm do podłączenia słuchawek, złącze HDMI pozwalające na łatwe podłączenie tabletu do telewizora lub monitora oraz czytnik kart microSD/SDHC, dzięki któremu można rozszerzyć pamięć o dodatkowe 32GB. Dodatkowym plusem jest wyjście micro USB On-The-Go, umożliwiające podłączenie urządzeń peryferyjnych.

MT7004

Urządzenie współpracuje z modemem 3G HSPA MULTIMODEM USB MT4211.

Właściwości:

• Multimedialny tablet z nawigacją GPS i odbiornikiem DVB-T • 7-calowy, panoramiczny ekran pojemnościowy pięciopunktowy 7" 800 x 480 • Procesor TCC8923 1,2GHz dual core • Wsparcie grafiki 3D OpenGL ES 2.0 • Android w wersji 4.x Ice Cream Sandwich • Pamięć RAM 512MB, Flash 4 GB • Wbudowane wifi 802.11 b/g/n, obsługa modemów 3G USB (zalecamy MT4211) • Moduł GPS MT3329 ze wsparciem dla Google Maps i innych nawigacji dla systemu Android • Sensor położenia • 2 kamery: 0,3Mpix przód i 2Mpix tył • Wyjście mini HDMI 1080p • Wbudowany odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej HD DVB-T zgodny z MPEG-4, h.264, E-AC3 • Czytnik kart microSD/SDHC do 32 GB • Wielojęzyczne menu • Gniazdo słuchawek • Micro USB On-The-Go • W zestawie: dwie ładowarki sieciowa i samochodowa, kabel USB, przejściówka mikro USB na gniazdo USB typu A do podłączenia modemu 3G, skrócona instrukcja, gwarancja, • Wymiary: 136x88x13,7mm • Waga: 300g

Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena detaliczna: 599,99PLN

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus

Wujaszek Google Wypuści Nowego Smartfona i Nie Będzie to Nexus!

Wujaszek Google Wypuści Nowego Smartfona i Nie Będzie to Nexus!

Ostatnio dużo było mówione na temat smartfonów, które sygnowane są logiem Google’a. Wiemy jednak, że są one jedynie robione na zlecenie giganta z Mountain View, a on sam nie ma bezpośredniego wpływu na efekt końcowy produkcji danego modelu. Nowy projekt zakłada z goła inne podejście, bowiem zakłada stworzenie czegoś na wzór iPhone’a, tyle że z logiem Google! Zaintrygowani? Sprawdźmy to!

Samowystarczalność to dobra i słuszna recepta na owocny biznes. Własne środowisko plus własne urządzenie to główne cechy, które charakteryzują przede wszystkim Apple. Tego typu polityka zaprowadziła tego gracza bardzo wysoko. Pewni producenci chcą pójść podobną ścieżką jak chociażby Samsung, który ma zamiar “przesiąść się” z Androida do swojego autorskiego OS-u, Tizena! Wujaszek Google także nie próżnuje i wreszcie pragnie stworzyć własne urządzenie w oparciu o Androida!


 

Chcesz kupić telewizor w okazyjnej cenie? Zatem sprawdź koniecznie to zestawienie!

Tym razem, nie będziemy mieli do czynienia z urządzeniem stworzonym w kooperacji z LG czy HTC! Dzięki temu, ten Kalifornijski gigant będzie miał znaczący wpływ na ogólny wygląd oraz podzespoły bazowe potencjalnego smartfonu. Wg doniesień, smartfon będzie cechował się nienagannym designem, mocną specyfikacją oraz wyjątkowo długim okresem wsparcia pod względem aktualizowania systemu operacyjnego! Nareszcie Google uczyni to, co powinien już zrobić dawno. Myślicie, że to dobry pomysł?

Chcesz zakosztować technologii VR? Sprawdź koniecznie to urządzenie!


 

O samym smartfonie wiemy… a raczej nie wiemy praktycznie nic. Wierząc plotkom, słuchawka pojawi się pod koniec tego roku, co za sobą niesie, pojawi się wraz z Androidem “N”, który to obecnie znajduje się w fazie testów. Czy oba produkty będą się łączyły w jakiś wyjątkowo sposób? Nie licząc samego OS-u oraz usług Google’a to ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć.


PROMOCJA na Telewizory SAMSUNG SUHD. Sprawdź sam >>


Jak sądzicie, czy w pełni wykonany przez Google’a smartfon przyjmie się lepiej niż Nexusy? Czy pozwoli to Google’owi na zagarnięcie jeszcze większego poletka mobilnej technologii? Możecie nie zgadzać się z moją opinią (do czego macie prawo), ale by tego typu produkty wzbudziły większe zainteresowanie niżeli Nexusy. Gigant z Mountain View musiałby solidnie popracować nad promocją oraz dostępnością swoich urządzeń, bo te elementy wciąż mocno kuleją. Jeśli do tego włączą się jeszcze operatorzy od których w dużej mierze kupujemy smartfony, wówczas istniała by szansa na sukces tego projektu. Może macie z goła odmienne zdanie? Podzielcie się nim w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam Was także na nasze forum, gdzie możemy porozmawiać na inne, ale równie intrygujące tematy! ;)

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
more

Rozwijamy sie dla was od 2009 roku