Facebook - VT

Tablet, więcej niż gadżet

Dodany przez Szymon Skorupski, 3 lata, 4 miesiące temu / liczba wyświetleń: 2275
komentarze: -
Tablet, więcej niż gadżet

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania!

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania

Tablet, więcej niż gadżęt

Tablet nie jest tylko i wyłącznie gadżetem. Wszyscy pasjonujący się w nowinkach technologicznych znajdują przyjemność w samym posiadaniu i pracy z urządzeniem. Znawcy rynku elektronicznego zauważają jeszcze większe możliwości jakie daje tablet.

Do zalet tabletów możemy zaliczyć dużą przekątną ekranu dającą większy komfort pracy, możliwość przeglądania stron www, dostęp do e-maila, możliwość czytania e-gazet i e-booków. Dodatkowo zastosowanie systemu Android zwiększa mobilność tabletu i sprawia, że urządzenie jest znacznie bardziej funkcjonalne w podróży niż wyposażony w Windows netbook.

Tablet, więcej niż gadżęt

Tabletomania

Analityk RBC Mike Abramsky przedstawił raport z którego wynika, że rynek tabletów ma gigantyczny potencjał. Przewiduje on że w niedługim czasie na świecie będzie aż 180 mln użytkowników tabletów, a urządzenia z Androidem osiągną 40 proc. udział w rynku.

Tablet, więcej niż gadżęt

Największy potencjał kryje się wśród tabletów ze średniej półki cenowej. W takim założeniu tablet ma stawać się bardziej dostępny, popularny i wykorzystywany na co dzień, na równi z telefonem komórkowym.

"Tablet powinien być gadżetem osiągalnym cenowo dla przeciętnego Polaka, tak jak ma to miejsce w przypadku rynków zachodnich. - Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tablety wyposażone w najpopularniejszy obecnie na rynku system Android. Ceny urządzeń zaczynają się już od 550 zł" - przekonuje przedstawiciel marki Kiano.

System android

Za systemem Android kryje się duży potencjał. System rozwija się bardzo szybko i pozwala na duży komfort użytkowania sprzętu w każdej sytuacji. System posiada prostu interfejs, charakteryzuje się dużą szybkością, energooszczędnością i pozwala na dostęp do ogromnej liczby aplikacji.

"Android Market przypomina wielki sklep wielobranżowy z całym szeregiem półek przepełnionych aplikacjami. Rozrywka, edukacja i sieci społecznościowe w jednym miejscu. Android doskonale wpisuje się w filozofię urządzeń mobilnych" – podkreśla Tomasz Szacoń, przedstawiciel marki Kiano.

POLECAMY: Recenzja tabletu Kiano Blade Core

Szansa dla e-czasopism

W Polsce zauważalny jest nowy trend w postaci migracji prasy do mobilnych urządzeń. Według analityków jest to szansa dla producentów tabletów jak i samych mediów. E-gazety mogą być wzbogacane elementami filmowymi i dźwiękowymi. Zyskują więc one nowy multimedialny charakter. Artykuły mogą być również szybko aktualizowane, dlatego użytkownicy mogą dostawać najgorętsze treści.

Źródło: informacja prasowa

Kiano Blade Core

Kiano Blade Core Tablet Kiano Blade Core posiada system operacyjny Android 2.3. W produkcie zastosowano procesor Telechips TCC8803 o zegarze 1,2GHz. Ekran tabletu działa w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Kiano Blade Pro

Kiano Blade Pro Tablet Kiano Blade Pro posiada system operacyjny Android 2.2. W urządzeniu zastosowano procesor Samsung S5PV210 o taktowaniu 1GHz.

Kiano ZIP City

Kiano ZIP City Tablet Kiano ZIP City posiada zainstalowany system operacyjny Android 2.1 Model City kusi białą obudową i ekstrawaganckim designem. Technologia G-Sensor sprawia, że możemy korzystac z tabletu w dowolnym położeniu – ...

Kiano ZIP Young

Kiano ZIP Young Kiano ZIP Young to tablet o wielkości ekranu 7 cali. Tablety ZIP Young to opcja dla tych, którzy stawiają na wzornictwo i rozrywkę oraz dostęp do niej w każdej sytuacji. ...

Apple iPad 2

Apple iPad 2 Apple iPad 2 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Apple A5 i 9 razy szybszy układ graficzny.
Bateria wytrzymuje 10 godzin pracy, miesiąc w stanie czuwania.
Możliwe jest wyświetlanie ...
Zobacz więcej na temat:
blog comments powered by Disqus

Ceny Kiano Blade Core

OFERTY SPECJALNE

wraz z kosztami transportu
Wartość Rabat Oszczędzasz
185 zł 11.4 % 21 zł
DO KOŃCA

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do naszego newslettera!

  • Subskrybuj RSS

Polecamy:

Twoje produkty

Email (wymagane):

Dziękujemy za zgłoszenie!