PODPOWIEDZI:

5 Zalet Zakrzywionego ekranu #iwieszjak

5 Zalet Zakrzywionego ekranu #iwieszjak

Nie jesteś pewien czy zakrzywiony ekran jest dla Ciebie? Zobacz 5 zalet, które przekonają Cię do telewizorów właśnie z takim ekranem.

Samsung SUHD z zakrzywionym ekranem dają Ci gwarancję kontaktu z obrazem realnym jak rzeczywistość, dzięki odpowiednim kątom widzenia, najnowszym technologiom i unikalnemu designowi.

1. Widzisz wszystko, z każdej pozycji

Zakrzywienie ekranu w telewizorach Samsunga sprawia, że poszerza się pole widzenia, w stosunku to płaskich modeli. Odpowiedni promień zakrzywienia gwarantuje, że z każdej pozycji z jakiej patrzysz na telewizor obraz będzie wyglądał tak samo świetnie.  Poczujesz także, że przekątna ekranu jest nawet większa niż w rzeczywistości.

2. Poczucie głębi

Funkcja Auto Depth Enhancer w telewizorach z zakrzywionym ekranem, zapewnia większe poczucie głębi obrazu. Jak to się dzieje? Telewizor automatycznie ustawia inne poziomy kontrastu dla różnych obszarów ekranu, dzieląc go na plany. Tak jak patrząc gołym okiem na świat odróżniasz pierwszy plan od dalszych, tak samo jesteś w stanie to zrobić na zakrzywionym ekranie. Dzięki temu obraz wygląda bardzo naturalnie.

3. Obraz realny jak rzeczywistość

Telewizory Samsung SUHD z zakrzywionym ekranem mają ekrany o rozdzielczości Ultra HD i dodatkowo wykorzystano w nich technologię HDR1000. Dzięki temu wyświetlany obraz będzie pełen szczegółów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach obrazu. Dla fanów osiągów różnych sprzętów Samsung ma nie lada gratkę. Zastosowanie technologii HDR1000 oznacza, że ekran osiąga jasność nawet 1000 nitów.

Samsung SUHD

 4. Kropka kwantowa

Telewizory Samsunga są naszpikowane nowymi technologiami. Oprócz HDR, jest to m. in. Quantum Dot, czyli kropka kwantowa. W modelach Samsung SUHD z serii 9, 8 czy 7 zastosowano tę technologię. Dzięki niej oraz 10-bitowemu panelowi uzyskasz w swoim telewizorze paletę miliarda kolorów.

Poznaj więcej zalet telewizorów Samsung SUHD

Co więcej, zadbano o to, żeby wyświetlane kolory były jak najbardziej naturalne. Dzięki temu obraz jest realny jak rzeczywistość.

5. Unikatowy design

Poza tym, że telewizory z zakrzywionym ekranem dostarczają niesamowitej jakości obrazu i wciągających doznań przy oglądaniu filmów czy seriali, ale także graniu, to jeszcze genialnie wyglądają. Design 360 zapewnia, że telewizor wygląda tak samo świetnie z frontu jak z tyłu. Spokojnie może stać się centralnym punktem każdego salonu.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach jakie dają najnowsze technologie w telewizorach Samsung SUHD? Oglądaj program #iwieszjak

blog comments powered by Disqus
5 Zalet Zakrzywionego ekranu #iwieszjak