PODPOWIEDZI:

Kontakt

INFORMACJE PRASOWE

Jeśli chcą Państwo przekazać nam informację prasową dotyczącą nowości technologicznych, lub zaprosić nas na konferencję prasową prosimy o przesłanie tych informacji na poniższy adres.
redakcja@videotesty.pl

Nie wiesz jaki sprzęt kupić lub szukasz instrukcji obsługi?

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy grupę na Facebooku Testerzy VideoTestów, na której nasi redaktorzy oraz czytelnicy udzielają porad zakupowych oraz rozwiązują problemy ze sprzętem komputerowym, smartfonami oraz produktami RTV i AGD. Wystarczy opisać swój problem a w krótkim czasie uzyskają Państwo fachową pomoc.

Dołącz teraz do Testerów VideoTestów na Facebooku!

Dodatkowo, zajrzyj na nasze Zestawienia Najlepszych Produktów. Zgromadziliśmy rekomendacje produktowe dla ponad 250 kategorii sprzętowych. To dobry początek na zapoznanie się z produktami przed ich zakupem.

A po zakupie... nie masz instrukcji obsługi...? Nic straconego. Mamy bazę ponad 30 000 instrukcji obsługi... i codziennie dodajemy nowe. Wejdź tutaj na stronę z instrukcjami i podaj nazwę produktu, który chcesz w pełni obsługiwać.

REKLAMA

Jeżeli zapoznali się już Państwo z formami reklamy oraz cennikiem i potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami zarówno telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając e-mail na nasz adres:
reklama@videotesty.pl

PRACA / REKRUTACJA

Wszelkie oferty pracy oraz zapytania odnośnie stażu w naszym serwisie prosimy kierować na poniższy adres e-mail. W korespondencji prosimy o załączenie swojego CV wraz z klauzulą GIODO.
Propozycje prosimy przesyłać na adres:
praca@videotesty.pl

Aktualny status: Zatrudniamy!

SERWIS VideoTesty.pl

Wszelkie sprawy związane z działaniem serwisu oraz treściami zawartymi na naszych stronach prosimy kierować bezpośrednio na poniższy adres e-mail:
redakcja@videotesty.pl