Dane prawne

Wydawcą portalu VideoTesty.pl jest firma:
North Star Czajkowski Marcin
ul. Pawłowa 13/13
53-604 Wrocław
NIP: 897 158 53 49
REGON: 020642852

Główna siedziba Redakcji:
VideoTesty.pl
ul. Pawłowa 13/13
53-604 Wrocław

Adres oddziału: VideoTesty.pl
ul. Górna Wilda 102/19
61-579 Poznań


Kontakt:
Marcin Czajkowski - Redaktor Naczelny
e-mail: redakcja[at]videotesty.pl
tel.: +48 513 006 604

Piotr Czajkowski - Szef Działu IT & eMarketingu
tel.: +48 881 600 860

Łukasz Proszek - Menadżer RedakcjiO portalu technologicznym VideoTesty.pl

Witajcie na portalu Videotesty.pl! Nasz serwis założyliśmy już 17-tego stycznia 2009 roku i od tego czasu wciąż sukcesywnie poszerzamy nasze treści, dotyczące głównie sprzętu RTV/AGD, komputerowego, czy nowych technologii.

Istniejemy na YT i najpopularniejszych portalach społecznościowych. Nasza redakcja składa się z wielu doświadczonych ekspertów, dla których różnego rodzaj sprzęt oraz najnowsze technologie to prawdziwa pasja.

U nas przeczytacie najświeższe nowinki z branży IT, obejrzycie starannie przygotowywane recenzje, a także nie będziecie mogli oderwać się od wirtuozersko napisanych artykułów, a to wszystko to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Warto zaznaczyć, że sporo naszych treści pomaga w dokonaniu optymalnego zakupu. Nie ważne, czy chcecie kupić wagę do łazienki, czy najnowocześniejszy komputer lub telewizor – skupiamy się na wielu kategoriach, a świadczą o tym między innymi systematycznie sporządzane rankingi produktowe.

W razie problemów z jakimś sprzętem też możecie na nas liczyć! Mamy szeroką bazę produktową, a do każdego produktu staramy się uzupełniać instrukcję obsługi i inne przydatne materiały. Jeżeli to za mało, to zachęcamy do rejestracji na forum, gdzie nasi eksperci pomogą rozwiązać każdy problem ze sprzętem czy oprogramowaniem.

Nie lubimy stagnacji i cały czas chcemy się dla Was rozwijać. Jeżeli macie jakieś prośby dotyczące recenzji, czy inne propozycje, to napiszcie na nasz redakcyjny e-mail: redakcja@videotesty.pl. Jesteśmy też otwarci na możliwość współpracy, więc jeżeli uważacie, że moglibyście pomóc nam tworzyć jeszcze lepsze materiały, to również napiszcie do nas.