PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kim jesteśmy?

Portal VideoTesty.pl założony został 17-tego stycznia 2009 roku. Naszym głównym celem jest pomoc internautom w dokonywaniu optymalnych zakupów. W tym celu, każdego miesiąca tworzymy rankingi, artykuły poradnikowe czy wnikliwe testy oraz recenzje, by dostarczać Wam najważniejsze informacje o czołowych urządzeniach z ponad dwustu kategorii.

Dlaczego opłaca się nam zaufać?

Za naszym portalem przemawia ogromne doświadczenie i wiedza naszych redaktorów. Pracują u nas jedynie fanatycy sprzętu RTV, AGD czy komputerowego. Nasze codzienne zadania to nie rutyna, a prawdziwa pasja. Dzięki temu, tworzymy wartościowe treści z ogromnej liczby kategorii sprzętowych. Dotyczy to także najciekawszych newsów ze świata technologii.
Każdy użytkownik poszukujący dla siebie optymalnego sprzętu może zawsze liczyć na naszą pomoc – oczywiście całkowicie za darmo.

Na czym więc zarabiamy?

Naszym głównym źródłem dochodu są afiliacje, które znajdziecie w postaci linków partnerskich – głównie w kartach produktów czy rankingach. Wszelkie inne formy reklamy, jak np. ogromne banery, ograniczone są do absolutnego minimum. Nie atakujemy odwiedzających nasz portal stertą niespójnych reklam, jak inne serwisy internetowe. Nikt nie płaci nam również za wysokie rekomendacje w testach – nie ma mowy o polecaniu słabych produktów, tylko ze względu na to, że ktoś nam zapłacił. Jeżeli dzięki nam wybraliście już coś dla siebie, to zachęcamy do użycia naszych afiliacji. Wam nie zrobi to różnicy przy zakupie, a nam pozwoli na dalszy rozwój.

Dodatkowe korzyści

Jak już wspominaliśmy, zajmujemy się ogromną liczbą kategorii sprzętowych, co jest rzadko spotykane. Dzięki temu nasz serwis jest bardzo rozbudowany. Koniecznie musimy wspomnieć o tym, że zupełnie za darmo znajdujemy dla naszych użytkowników instrukcje obsługi. Zainteresowanie naszą pomocą w tym aspekcie jest wciąż bardzo duże, dzięki czemu znaleźliśmy dla Was do tej pory… prawie 30 tysięcy instrukcji! Jest to jedna z największych baz w Polsce, która poszerza się każdego dnia.

Nie spamujemy reklamami, nie bierzemy pieniędzy za zawyżane ocenianie produktów, pomagamy internautom na każdym kroku, a dodatkowo… organizujemy często bardzo ciekawe konkursy! Wystarczy jedynie wspomnieć o akcjach PCChallenge, w których wiele osób wygrywało już zestawy komputerowe za kilka tysięcy złotych.

Warto zapisać się także do naszego newslettera. Dlaczego? Oprócz podsumowań najciekawszych publikacji, robimy tzn. mailingi produktowe. Znajdujemy w nich dla Was najciekawsze promocje z największych polskich sklepów. Często też podsyłamy działające kody rabatowe.

Media społecznościowe

Istniejemy oczywiście na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Gorąco zachęcamy do zajrzenia na nasze Social Media. Prezentujemy na nich często ciekawe porównania, nowinki czy memy. Każdy znajdzie coś dla siebie!