PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2018 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!

Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2018 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!

Ruletki, jackpoty, obstawianie meczy i sporo więcej - tego typu gry skinami oferuję obecnie najlepsze strony gamblingowe. Postanowiliśmy wyszczególnić te najpopularniejsze, na których dodatkowo można za darmo uzyskiwać wirtualne waluty. Sprawdźcie to.

Skiny z gry Counter-Strike:Global Offensive z czasem stały się wręcz walutą, a dla niektórych świetnym interesem i zarobkiem. Boom na strony gamblingowe spowodował jednak spory kłopot dla Valve - komisja hazardowa chciała nawet całkowitej blokady wymian skinami.

Ostatecznie, tego typu witryny nie mogą być zakładane na terenie USA. Przez to ich liczba jest oczywiście dużo mniejsza niż kiedyś, ale spokojnie da się jeszcze pograć skinami. Warto jednak pamiętać, że jest to hazard i osoby poniżej 18 roku życia, nie powinny brać w nim udziału. Dla wszystkich pełnoletnichspis najciekawszych stron gamblingowych.

Farmskins.com - Otwieranie skrzynek ze skinami

Wreszcie coś nietypowego. Chodzi o stronkę Farmskins.com, na której możecie otwierać różnego rodzaju skrzynki. Jeżeli więc nie chcecie dawać zarobić Gabenowi, to będzie to świetne miejsce do unboxingów. Poszczególne skrzynki różnią się cenami, w zależności od tego, co może z nich wypaść. Całkiem interesujące rozwiązanie. Jeżeli chcecie bonus na start, to w prawym górnym rogu, po wybraniu add funds, wpiszcie w zakładce Promo Code - videotesty

Warto też dodać, że w zakładce Daily Bonus raz dziennie możemy za darmo otworzyć skrzynkę!

Darmowe otwieranie skrzynek ze skinami

CSGOPolygon - Najlepsza ruletka CS:GO

Numerem jeden w segmencie gamblingowych stron wydaje się być CSGOPolygon.com. Główną rozgrywką jest tu standardowa ruletka, znana przede wszystkim z nieistniejącej już witryny CSGODouble.com. To jednak nie wszystko - mamy do dyspozycji Coin Flip, czyli rzut monetą, a także Match Betting, czyli obstawianie meczy najlepszych ekip CS:GO.

W ruletce mamy trzy opcje do obstawiania - kolor czerwony, czarny lub zielony. Jednocześnie można wnieść dwa zakłady, np. czerwony/zielony. W przypadku czerwieni i czerni, postawiona podwaja swoją wartość, oczywiście jeżeli trafimy. Trafiony kolor zielony to mnożnik 14x.

najlepsza ruletka cs:go, czyli csgopolygon.com

Walutą są tu coinsy - 1000 coinsów to około 1$. Wymieniamy je za nasze skiny lub... dostajemy jednorazowo za darmo, by móc od razu sprawdzić stronę. Jak to zrobić? Wystarczy w zakładce Redeem Code wpisać kod VIDEOTESTY

Darmowe coinsy na csgopolygon.com

Warto także zauważyć, że Polygon pozwala na trading na swojej stronie i nie rozdaje za to banów. O co chodzi? Sporo osób wykorzystuje różnicę w cenach skinów na poszczególnych stronach, by móc w ten sposób je wymieniać dla profitu. Zdecydowana większość gamblingowych stron zakazuje tej praktyki i w swoich regulaminach ma odpowiedni zapis, z którego można się dowiedzieć, że za takie praktyki grozi zablokowanie danego konta.

Polygon również ma taki zapisek jednak z tą różnicą, że nie straszy w nim banami. Jest jedynie jedna przeszkoda do swobodnego wymieniania skinów - trzeba zagrać za minimum 50% wartości, którą chce się wypłacić. Dajmy więc na to, że w zakładce withdraw znajduje się skin o wartości 10000 coinsów, który nas interesuje. Musimy zagrać łącznie za minimum 5000 coinsów, by móc go wypłacić. Nie ma ograniczenia co do liczby losowań, więc raczej nie będzie to trudne.

skiny do wypłacenia z ruletki

Jak dowiedzieć się ile w danej chwili możemy wypłacić? W zakładce skinów do wypłaty po prawej stronie są podstawowe informacje jak:

Balance - aktualny stan naszych coinsów

Available - kwota, którą możemy wypłacić w skinach (50% rozegranej kwoty minus to, co do tej pory wypłaciliśmy)

Porównując do innych stron, są to całkiem niezłe warunki. Biorąc pod uwagę sporą liczbę skinów do wypłaty, można czasem za pośrednictwem csgopolygon.com wymienić sobie kilka skinów.

Przeczytaj także: Gdzie najlepiej sprzedawać/kupować skiny CS:GO?

Csgodouble.gg - Alternatywna ruletka

CSGODouble.gg jest następcą popularnej niegdyś strony CSGODouble.com, która niejako zapoczątkowała gambling skinami na ruletkach. Zasady praktycznie takie same jak na "polygonie". Jeżeli chcecie 250 darmowych coinsów, to w polu free coins wpiszcie kod videotesty

darmowe coinsy na csgodouble.gg

Musicie jednak wiedzieć, że na omawianej stronce ruch jest sporo mniejszy. Idzie za tym również liczba skinów w puli do wypłacenia, która jest raczej umiarkowana. Polecam więc zagranie na csgopolygon, no chyba, że uwielbiacie czarne tło.

Csgofast.com - Jackpot i masa innych gier

Masę gier znajdziemy na Csgofast.com. Największą uwagę przykuwa tu jackpot. Jest też ruletka, pojedynki 1vs1, Slot Game, skrzynki ze skinami czy obstawianie meczy.

Warto zaznaczyć, że strona jest po polsku i prezentuje się naprawdę dobrze. Plusem jest też obsługa systemów płatniczych - PayPal, karty kredytowe, przelewy, Skrill czy kilka innych metod.

Zobacz też świetne myszki dla graczy CS:GO >>>

Kolejnym atutem csgofast.com są darmowe coinsy. Logując się z tego linku na start uzyskacie ponad 20 coinsów. Dodatkowo, przez 15 pierwszych dni możecie zgarniać 10 monet dziennie. Całkiem niezłe bonusy.

gamblingowa strona po polsku, czyli csgofast.com

Ruch na csgofast jest spory, a liczba skinów do wypłacenia (zakładka sklep) zadowala i zachęca do gry.

Csgo-case.com - Dobry bonus na początek

Csgo-case.com oferuje zarówno rozgrywki multiplayer, jak i singleplayer. Możliwości jest multum, np. jackpot, ruletka (szkoda, że jedynie w opcji singleplayer), rzut monetą, rzut kością, blackjack i wiele innych. Jeżeli chcecie aż 150 darmowych tokenów, to w tym polu wpiszcie kod VIDEOTESTY
darmowe tokeny na stronie gamblingowej csgo-case.com

kod na darmowe coinsy

Hellcase.com - Kolejne skrzynki ze skinami

Bardzo dużo opcji co do otwierania skrzynek oferuje Hellcase.com. Możecie porównać to miejsce z powyższym i sami ocenić, gdzie lepiej otwierać skrzynki. Wydaje mi się, że obie te strony są i tak lepszą opcją niż klasyczne openingi.

skrzynki z dobrymi skinami csgo

Drakewing.com - Oryginalna ruletka

Drakewing.com to dość oryginalnie wyglądająca strona, która jest w polskiej wersji. Jest tam oczywiście ruletka, rozgrywka typu crash, jackpot czy slot game. Chcecie darmowe coinsy? W polu Kod Promocyjny wpiszcie 508861.

oryginalna ruletka ze skinami cs:go

Jak ta strona wypada w porównaniu np. do polygona czy csgofast? Raczej tak sobie. Oryginalny interfejs skutkuje tutaj mniejszą przejrzystością i użytecznością. Mimo wszystko ruch jest tam całkiem spory. Skinów do wypłacenia też dużo, choć brakuje tych po kilka dolców.

Co to jest Float Value skinów?

Czasem bywa tak, że ten sam skin w tej samej kondycji może być tańszy lub droższy. Dzieje się tak przez wartość float value, którą posiada każda skórka. Dla nieobeznanych mamy obszerny i szczegółowy poradnik, co to jest float value, jak go najlepiej sprawdzić i dlaczego warto na niego zwracać uwagę.

float value - jak sprawdzić

Jaki komputer do CS:GO?

Wiele razy pytacie nasz również o PeCeta lub laptopa do CS:GO. Dużą rolę odgrywa tu ilość fps-ów, którą chcecie uzyskać podczas wirtualnej rozgrywki. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do złożonego przez Was zestawu lub chcecie uzyskać od nas optymalny komputer w danym budżecie, to nic prostszego. Przejrzyjcie spis najlepszych zestawów komputerowych, który na bieżąco jest aktualizowany lub zadajcie swoje pytanie na naszej grupie - testerzy videotestów.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2018 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!