PODPOWIEDZI:

Akcesoria do Telefonu Na Wiosnę i Lato

Akcesoria do Telefonu Na Wiosnę i Lato

Gama akcesoriów dla aktywnych osób, które właśnie są wprowadzane do dystrybucji przez firmę Nokia

Nokia CP-532

Najważniejsze funkcje i cechy użytkowe: futerał na telefon wyposażony w dodatkową kieszeń na drobne przedmioty, możliwość korzystania z funkcji głośnomówiącej, bez odrywania rąk z kierownicy, możliwość równoczesnego korzystania z ładowarki rowerowej. Kompatybilność z większością telefonów Nokia.

CP-532 Nokia

Nokia CP-402

Najważniejsze funkcje i cechy użytkowe: futerał na ramię/nadgarstek dla aktywnych użytkowników, pozwala na korzystanie z wszelkich funkcji urządzenia np. na słuchanie muzyki, idealne rozwiązanie dla uprawiających sport, zapewnia skuteczną ochronę urządzenia, zestaw głośnomówiący nie ogranicza innych aktywności. Kompatybilność:Większość telefonów Nokia

Nokia CP-402

Bluetooth LS-14

Pas monitorujący pracę serca Bluetooth jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń Nokia z oprogramowaniem Sports Tracker – do pobrania ze sklepu OVI.

Parametry

  • Urządzenie Bluetooth klasy III, transfer danych bluetooth 2.0+EDR i wyższe
  • 55 g nadajnik i pas
  • Bateria Li-Mg typu CR-2025 o napięciu znamionowym od 3.0V
  • Wydajność baterii około 150 godz., baterie wymienne
  • Temperatura działania 0°C do +50°C

Bluetooth LS-14

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-505

Nokia BH-505

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia Bluetooth BH-505 to bardzo lekkie i komfortowe słuchawki specjalnie zaprojektowane do słuchania muzyki oraz rozmów telefonicznych wykonywanych w ruchu. Odporność na pot oraz zachlapanie czyni z zestawu świetnego towarzysza do sportów typu skateboarding lub innych aktywnych hobby. Zestaw oferuje unikalna możliwość wyboru pomiędzy dwoma rodzajami miękkich wkładek dousznych ( kanałowe, zewnętrzne), oba dostępne w trzech różnych rozmiarach aby dopasować słuchawki do swoich uszu. Skutek – idealne dopasowanie i doskonała jakość dźwięku.
Każdy kto weźmie do ręki słuchawki Nokia BH-505 poczuje od razu że zagoszczą one w jego życiu na dobre. Te elastyczne, lekkie słuchawki są “uszyte na miarę” Twojej głowy. Słuchawki BH-505 są wykonane w ponadczasowy sposób rozpoczynając od spojrzenia na ogólny miękki kształt muszli otaczającej głowę, kończąc na miękkim dotyku wkładek wewnętrznych. Wykonane z wysokiej jakości, miłych w dotyku , wygodnych materiałów.
 

DC-14 – Ładowarka rowerowa Nokia ze złączem okragłym 2mm

DC-14

  • Współpracuje z wieloma rodzajami rowerowych dynam butelkowych ( w opakowaniu na wszelki wypadek także jest dynamo )
  • W pakiecie uniwersalny gumowy uchwyt do telefonu
  • Orientacyjna cena detaliczna – 120 PLN
blog comments powered by Disqus
Akcesoria do Telefonu Na Wiosnę i Lato