PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Września 2017 – Knack 2, Destiny 2, PES 2018, FIFA 2018

Najlepsze Premiery Gier Września 2017 – Knack 2, Destiny 2, PES 2018, FIFA 2018

Powrót do szkoły wcale nie musi oznaczać katastrofy! We wrześniu pojawi się masa interesujących gier na konsole i komputery. Koniec sezonu ogórkowego, czas na prawdziwą rozrywkę. Jesteście ciekawi co dla was przygotowaliśmy? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

1. Knack 2 – PS4 5 września

Kontynuacja tytułu startowego na konsolę PS4. Knack zyskał całkiem dobre oceny podczas startu nowej konsoli. Było to do przewidzenia, że musi pojawić się druga część. Gracz ponownie wcieli się w postać niewielkiego robota. Ten dzięki swoim umiejętnościom potrafi zwiększyć swoje rozmiary. Rozgrywka nie ulegnie zmianom i będzie przypominać to, do czego gracze zostali przyzwyczajeni. Będzie dużo walki, eksploracji otoczenia oraz rozwiązywanie prostych zagadek logicznych. Premiera tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4 już 5 września.

Knack 2 - Gra na PS4

2. Destiny 2 – PS4/XONE 6 września

Pierwsza cześć Destiny sporo namieszała w świecie gier wideo. Wiele osób znienawidziło tej gry, jednak znalazło się też rzesza jej zwolenników. Połączenie gry MMO i FPSa było strzałem w dziesiątkę. Nietypowa rozgrywka z możliwością z grania ze znajomymi, to coś co wyróżnia Destiny z spośród innych gier. Kontynuacja nastawiona jest na wieloosobową rozgrywkę. Fabuła jeszcze bardziej zostanie rozbudowana względem pierwszej części. Dokonano także wiele usprawnień. W pierwszej kolejności Destiny 2 trafi na konsole nowej generacji. Dopiero w październiku zagrać będą mogli posiadacze komputerów. Po obiecującej becie na blaszakach, raczej nie ma co się obawiać złej optymalizacji. Przypomnijmy, że Destiny 1 nie wyszedł po za konsole.

Destiny 2 - Gra na PS4 i XONE

3. Pro Evolution Soccer 2018 – PC/PS4/PS3/XONE/X360 12 września

Wrzesień to także miesiąc dla fanów piłki nożnej. Oprócz rozpoczęcia nowego sezonu to także, na sklepowe półki trafi PES 2018. W grze będziemy mogli wziąć udział w wielu pucharach, pokierować zespołami oraz rozegrać mecze reprezentacyjne. Głównie zmienić ma się wersja komputerowa. PES 2018 w końcu ma prezentować wyższy poziom graficzny. Technologicznie ma nie ustępować konsolowym braciom. PES na konsolach był znacznie lepiej oceniany, niż komputerowa konwersja przygotowana przez Konami. Jeżeli nie posiadacie konsoli, to raczej warto sięgnąć po ten symulator piłkarki. Gracze konsolowi i tak pewnie kupią PESa 2018.

Pro Evolution Soccer 2018 - Świetna gra o piłce nożnej

4. Marvel vs. Capcom Infinite – PC/PS4/XONE 19 września

Kolejna część popularnej serii bijatyk powraca! Mam na myśli Marvel vs. Capcom, który to pojawi się już 19 września na sklepowych półkach. Oprócz znanych bohaterów komiksów dołączą także postacie stworzone przez Capcom. Jeżeli marzyłeś o walce Ryu z Iron Menem, to lepszej okazji raczej nie będziesz miał. Infinite wygląda całkiem nieźle a do tego oferuje masę zawartości. Fani bijatyk powinni zainteresować się tym tytułem, jeżeli jakimś sposobem, jeszcze o nim nie słyszeli. Premiera na wiodące konsole i komputery osobiste.

Marvel vs. Capcom Infinite - Bijatyka na pecety i konsole

5. FIFA 18 - PC/PS4/XONE/X360/PS3/Switch 29 września

PES to nie jedyna gra o piłce nożnej, która ma pojawić się w tym miesiącu. Także najnowsza FIFA 18 ma trafić do sklepów. EA postawiło na sporą ilość licencjonowanych drużyn ligowych i reprezentacyjnych. Zmianom ulegnie oprawa graficzna, poprawiona zostanie także mechanika gry. Oprócz standardowych trybów rozgrywki, pojawi się także kampania dla pojedynczego gracza „Droga do sławy”. Moduł ten zostanie rozbudowany o nowe wątki i postacie. Jeżeli nie przepadacie za PESem a nadal kochacie piłkę nożną, to zdecydowanie warto sięgnąć po FIFĘ 18. Premiera na konsole nowej, starej generacji, pecety oraz na Switcha.

FIFA 18 - Jakby komuś PES 2017 nie podobał

6. Oraz także

  • Tyranny: Bastard's Wound
  • XCOM 2: War of the Chosen
  • BRUCE: The Game
  • Project CARS 2
  • Battlefield 1: W imię cara
blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Września 2017 – Knack 2, Destiny 2, PES 2018, FIFA 2018