PODPOWIEDZI:

Blizzcon 2018 – Blizzard Odsłonił Karty!

Blizzcon 2018 – Blizzard Odsłonił Karty!

Blizzcon 2018 trwa w najlepsze! Tym czasem już wiemy, jakie niespodzianki przygotował dla graczy Blizzard. Nowości jest cała masa, dlatego zapraszam do dalszej części artykułu!

Destiny 2

Przed rozpoczęciem konwentu, był krótki panel o Destiny 2. Firma Bungie planuje wydać kolejne większe dodatki do gry. Pierwszy z nich Czarna Zbrojownia, ma pojawić się pod koniec tego roku. Dwa kolejne Dżoker oraz Penumbra w zbliżającym się 2019. Posiadacze rocznej przepustki sezonowej, od razu otrzymają dostęp do nowej zawartości. Najważniejszą informacją dla graczy może być fakt, że tytuł Destiny 2 będzie dostępny za darmo! Wystarczy posiadać konto w usłudze Battle.net i przypisać grę do konta przed 18 listopada. Wszyscy niezdecydowani będą mogli sprawdzić grę na własnej skórze.

Overwatch

Overwatch cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Ameryce. Dlatego spora część fanów czekała na nowe zapowiedzi. Twórcy ogłosili płatki śniadaniowe Lucjoszki, które póki co będą dostępne tylko w USA. Pojawiła się także nowa postać Ashe, która otrzymała swój film animowany. Bohaterka trafi na serwery testowe (PST) w następnym tygodniu. Miłym gestem jest wypuszczenie płyty Lucja do sieci za darmo. Wystarczy wejść na stronę i pobrać interesujący nas format.

Overwatch - Nowa bohaterka Ashe

World of Warcraft

Fani WoWa otrzymali nowy film animowany. Ten jak pozostałe produkcje Blizzarda, ogląda się wręcz niesamowicie! Wspierając organizację code.org, która zajmuj się kształceniem nauk informatycznych, gracze mogą otrzymać nowego towarzysza Łupniaka. Najważniejszą jednak wiadomością jest World of Warcraft Classic. Ma to być prawdziwy powrót do korzeni serii. Blizzard zaoferuje oryginalne serwery, takie same jak 14 lat temu. Bardzo dobrze, że gigant posłuchał swoich fanów i w końcu daje im dostęp do tego, czego żądali od dość dawna. Serwery mają zostać uruchomione latem 2019 roku i posiadacze abonamentu będą mogli pograć bez dodatkowych kosztów.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm doczekał się także nowej bohaterki. Będzie nią Orfea, która jest powiązana z Nexusem. To pierwszy taki przypadek, w którym postać będzie pochodzi z tego uniwersum. Wcześniej Blizzard zapożyczał innych herosów ze swoich gier. Twórcy zapowiedzieli rozwój historii Heroes of the Storm, jednak na owoce ich pracy, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Córka Władcy Kruków będzie dostępna za darmo dla wszystkich uczestników konwentu. Blizzard chce także ulepszyć HotS, dokonując zmian: w balansie bohaterów, w sposobie dobierania graczy i zmienić tryb rankingowy.

Heroes of the Storm - Córka Władcy Kruków Orfea

Polecane zestawy komputerowe! |►

Warcraft III: Reforged

Dużo mówiło się o remasterze Warcrafta 3 aż do tego momentu. W końcu Blizzard oficjalnie zapowiedział Warcraft III: Reforged. Ma to być remake Warcrafta 3, który zaoferuje zupełnie nową oprawę graficzną. Wszyscy bohaterowie i jednostki zostaną wymodelowane od podstaw. Nie ma miejsca na sztuczne podbijanie rozdzielczości. Powrócą oryginalne kampanie oraz rasy. Posiadacze komputerów otrzymają wsparcie dla monitorów 4K. Na razie nie jest znana konkretna data premiery wiemy, że tytuł ma pojawić się w 2019 roku.

Warcraft 3 Reforged - Remaster Warcrfta 3

Hearthstone

Zapowiedziano nowy dodatek Rozróba Rastakana. Wydarzenie oferować ma nowe karty, które mają odmienić pojedynki. Twórcy planują dokonać szeregu zmian w rozgrywce, aby jeszcze lepiej ją zbalansować. Rozróba Rastakana wystartuje 4 grudnia!

Diablo Immortal

Blizzard zapowiedział kolejną część Diablo Immortal na platformy mobilne. Sporo spekulowano o nowej grze w uniwersum Sanktuarium. Nikt jednak nie spodziewał się, że gracze otrzymają grę na smartfony. Diablo Immortal przybliży nam historię, która miała miejsce pomiędzy Diablo 2 i 3. Walka dobra ze złem dotyczyć będzie Kamienia Świata. Ten został zniszczony, jednak nadal posiada wielką moc. Powrócą znane klasy postaci takie jak: barbarzyńca, mnich, czarownica, krzyżowiec, łowczyni demonów i nekromanta. Pojawią się nowi wrogowie i lokacje, których nie było w pozostałych częściach. Diablo Immortal ma trafić na platformy Android i iOS. Niestety nie wiemy jakie telefony będą obsługiwane oraz kiedy zadebiutuje gra.

Diablo Immortal - Nowy Diablo to gra na smartfony

blog comments powered by Disqus
Blizzcon 2018 – Blizzard Odsłonił Karty!