PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Newline, czyli monitory interaktywne nowej generacji

Newline, czyli monitory interaktywne nowej generacji

Videotesty.pl to nie tylko testy sprzętów użytku domowego, ale również tych przeznaczonych do biznesu. Ostatnio mieliśmy okazje gościć na premierze nowo otwartego Showroomu firmy Newline, która jest mocnym graczem na rynku biznesowych urządzeń interaktywnych. Mieliśmy okazję obejrzeć całą gamę produktów oraz pokazano nam, jak w prosty sposób uatrakcyjnić naszą prezentację lub codzienną pracę w biurze.

Newline to amerykańska marka dysponująca dwudziestoprocentowym udziałem w rynku rozwiązań interaktywnych. Na polskim rynku oferuje monitory interaktywne. Są to trzy serie RS, VN i X o przekątnych od 65 do 98 cali.

Sprawdź cenę 75-calowego monitora Newline:

newline monitor 75 cali

Główne cechy wyróżniające produkty Newline to technologia Optical Bonding, czyli bardziej precyzyjne pisanie po ekranie oraz lepsza widoczność pod kątami, dynamiczne USB, stuprocentowa rozpoznawalność gestów Windows oraz wiele unikalnych funkcjonalności, które oferowane są wraz z zakupionym monitorem.

zastosowanie monitorów newline

Newline to także strategiczny partner firmy Intel w dziedzinie rozwiązań interaktywnych. Rekomendacja takiego giganta to ogromne wyróżnienie i nobilitacja dla Newline, który dzięki temu staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną i pewną nawet dla najbardziej wymagających odbiorców.

Na polskiej premierze mieliśmy okazje wysłuchać zarówno prezentacji nowych produktów Newline, jak i gościa z firmy Intel, który prezentował najnowsze możliwości rozwiązań biznesowych.

Newline zapowiedziała plany rozwoju swoich produktów, w których najważniejsze to rozwój nowych funkcjonalności, które z biegiem czasu pojawią się za darmo w urządzeniach kupionych nawet dziś. Wystarczy zwykła aktualizacja.

obraz monitorów newline

Główne funkcje monitorów Newline

  • Funkcja Cast - umożliwia przesyłanie na monitor dowolnych materiałów ze smarfonów, tabletów, laptopów czy komputerów stacjonarnych, bez względu na rodzaj i system operacyjny.
  • Funkcja Broadcast - to możliwość wysyłania bieżącej prezentacji do dowolnych urządzeń, które tylko mają dostęp do internetu. Nawet na drugim końcu świata będzie można śledzić prezentacje prosto z biura.
  • Funkcja Display Management - to pełne zarządzanie wszystkimi monitorami w firmie. Ta funkcjonalność pozwala zarządzać pracą, rozwiązuje ewentualne niejasności w działaniu, a nawet potrafi połączyć się w czasie rzeczywistą z obsługą IT .
  • Funkcja Lounch Control - będzie to narzędzie służące do szybkiego i wygodnego logowanie się do własnego konta Microsoft za pomocą własnego smartfona. Przy wykorzystaniu czujnika zbliżeniowego monitor zidentyfikuje obecność konkretnego użytkownika i uruchomi zdefiniowane wcześniej aplikacje na ekranie. Ze względu na fakt, że będzie się to odbywało za pośrednictwem przeglądarki internetowej, unikniemy ryzyka pozostawiania swoich danych na urządzeniu.
  • Workspace - to wspólna przestrzeń do pracy dla wielu monitorów. Niezależnie od tego, czy będą się one znajdowały w jednym biurze, w kilku różnych lokalizacjach, będzie można pracować na wspólnej przestrzeni, wymieniać się materiałami, notować i dzielić się informacjami. Poza samą pracą będzie można się widzieć i słyszeć, tak jak w zaawansowanych systemie wideokonferencyjnym.

wykresy na monitorach newlinefunkcjonalności monitorów newlinenewline polska premiera

prezentacja monitorów newline

blog comments powered by Disqus
Newline, czyli monitory interaktywne nowej generacji