PODPOWIEDZI:

Jak wybrać baterię kuchenną?

Jak wybrać baterię kuchenną?

Wybierając baterię do kuchni warto patrzyć na produkty o najwyższej jakości, które są wyposażone w różne dodatkowe funkcje, ponieważ baterie należą do jednych z najbardziej eksploatowanych sprzętów w kuchni. Wybierając baterię wysokiej jakości, wszystkie prace w kuchni będą łatwiejsze i przyjemniejsze.

Funkcjonalność baterii to najważniejszy czynnik na który powinniśmy zwrócić uwagę podczas jej kupna. Firma Franke proponuje różne rozwiązania w zależności od potrzeb. Do zlewozmywaków. które znajdują się pod oknem, Franke oferuje baterie podokienne, które mogą zostać w łatwy sposób opuszczone, w momencie kiedy chcemy otworzyć okno. Modele takie jak Quantum Two, Quantum Three, Tamarin czy Tincup posiadają wylewkę z regulowaną wysokością. Pozwala to obniżyć baterię podczas otwierania okna. Cascada Window i Tugela Window posiadają ruchome korpusy, które możemy wyciągnąć z blatu i położyć, gdy zachodzi taka potrzeba.

franke

Wygodne kierowanie strumieniem wody jest możliwe dzięki bateriom z wyciąganą lub ruchomą wylewką. Pozwala to umyć bez problemu większe naczynia. Natrysk pozwoli dokładnie i szybko opłukać warzywa owoce czy zioła.

franke

Różnorodna oferta produktów firmy Franke pozwala idealnie skomponować wszystkie elementy systemu kuchennego, a najnowsze wzory baterii zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Niektóre modele baterii z oferty Franke mogą być uzupełnione o praktyczny i idealnie dopasowany, wbudowany w blat, dozownik do płynu do zmywania.

franke

Wybierając baterię kuchenną duże znaczenie ma wzornictwo a także rodzaj wykończenia. W ofercie firmy Franke, oprócz popularnych chromowanych baterii znajdują się produkty wykonane ze stali szlachetnej, których odcień ładnie komponuje się ze stalowymi zlewozmywakami. Białe i czarne baterie, jednolite bądź łączone z chromem takie jak np. model Evos, pasują do nowoczesnych wnętrz urządzonych w tych kolorach. Do zlewozmywaków granitowych i wnętrz tradycyjnych Franke proponuje idealnie dopasowane baterie w wykończeniu granitowym, np. Aqcuario, w jednym z kilku kolorów.

franke

Bateria - funkcjonalna oraz estetyczna to podstawowy element wyposażenia kuchni. Powinna być trwała i odporna, tak żeby mogła służyć nam lata. Wybierając baterię do kuchni warto zwrócić uwagę na gwarancję jaką daje producent. Długi okres gwarancyjny - 15 lat w przypadku wszystkich baterii firmy Franke, daje nam pewność, że bateria przetrwa próbę czasu.

  • Aqcuario - z wyciąganą wylewką, wykończenie beżowe 956 zł
  • Cascada Window – bateria podokienna z wyciąganą wylewką, wykończenie chromowane – 999zł
  • Coxy - z ruchomą wylewką z funkcją prysznica, chromowana. 799 zł.
  • Eos - bateria z wyciąganą wylewką wykonana ze stali szlachetnej 1007 zł
  • Evos - bateria z wyciąganą wylewką, chrom z białym kolorem 1309 zł.
  • Quantum Three - bateria trzyotworowa, regulowana wysokość wylewki, chromowana 2549 zł.
  • Tincup – bateria z regulowaną wysokością wylewki – 1511 zł
blog comments powered by Disqus
Jak wybrać baterię kuchenną?