PODPOWIEDZI:

E-zakupy oczami klientów. Jesienna edycja raportu Opineo.pl i Skąpiec.pl

E-zakupy oczami klientów. Jesienna edycja raportu Opineo.pl i Skąpiec.pl

Najstarsza polska porównywarka cen Skąpiec.pl oraz serwis z opiniami o sklepach internetowych Opinieo.pl przygotowali kolejny raport "E-zakupy oczami klientów. Niezależny ranking dotyczący sklepów internetowych i produktów". Znalazły się w nim interesujące informacje dotyczące sklepów internetowych i produktów cieszących się największym zainteresowaniem. Oprócz tego znalazł się tam specjalnie przygotowany poradnik dla e-konsumenta.

Raport przygotowany przez Opinieo.pl i Skąpiec.pl został skierowany głównie dla konsumentów którzy dokonują regularnie zakupów przez Internet oraz do osób które dokonały pierwszą transakcję w sieci. Publikacja może być jednak cenną lekturą również dla właścicieli sklepów internetowych, porównywarek cenowych oraz pasaży handlowych, a także producentów.

Raport „E-zakupy oczami klientów” został przygotowany poprzez badanie analizy ruchu w serwisie Skąpiec.pl w okresie między 1 kwietnia do 31 października 2011 oraz w oparciu o opinie użytkowników serwisu Opineo.pl.

Poniżej przedstawiamy, które produkty cieszyły się w badanym okresie największą popularnością. „Z naszych danych wynika, że polscy e-konsumenci zainteresowani są przede wszystkim elektroniką. Na liście dziesięciu najchętniej odwiedzanych w serwisie produktów znalazły się bowiem telewizory, aparaty cyfrowe, telefony komórkowe, a także tablet, nawigacja GPS oraz konsola”, wyjaśnia Marta Bilińska, specjalista ds. PR Skapiec.pl.

ezakupy raport

Cały raport można pobrać pod adresem - LINK

blog comments powered by Disqus
E-zakupy oczami klientów. Jesienna edycja raportu Opineo.pl i Skąpiec.pl