PODPOWIEDZI:

Zadzwonić do Babci? To nie takie proste

Zadzwonić do Babci? To nie takie proste

Wśród osób starszych możemy zauważyć coraz to większą aktywność. Babcie i dziadkowie zakochali się w Nordic Walking, a także zajęciami na Uniwersytetach Trzeciego Wieku. W takiej sytuacji może być nam ciężko się z nimi skontaktować, skoro nie siedzą już tak często w domu, blisko stacjonarnego telefonu.

To przewrotne pytanie wcale nie jest nieuzasadnione. Oferta dla starszych osób na ciekawe spędzanie wolnego czasu w towarzystwie i poza domem jest coraz bogatsza. Każda osoba możne znaleźć coś dla siebie zaczynając od zajęć artystycznych, przez naukowe, aż do sportowych.

Różnego rodzaju instytucje bardzo chętnie wspierają zmiany zachodzące w kondycji społeczeństwa. Także sami Seniorzy entuzjastycznie organizują różne przedsięwzięcia. Większa mobilność wiąże się jednak z utrudnionym kontaktem z najbliższymi.

Firma Emporia się tym nie martwi. Z dużym entuzjazmem obserwujemy coraz więcej inicjatyw mających na celu wyeliminowanie społecznego wykluczenia osób starszych. Wszelkiego rodzaju akcje aktywizujące Seniorów są bardzo bliskie założeniom naszej marki, przez co chętnie je wspieramy – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce. W dużym zaangażowaniu społecznym tej grupy konsumenckiej widzimy również korzyści dla nas. Osoby, dla których ważny jest rozwój osobisty w każdym wieku, będą szukały dla siebie odpowiednich sposobów na utrzymanie kontaktu z bliskimi, niezależnie od miejsca i czasu. A my możemy te potrzeby zaspokoić. – tłumaczy Grzegorz Możdżyński.

Emporia niedawno wprowadziła do swojej oferty telefon emporiaELEGANCEplus. Jest to telefon który spodoba się wszystkim osobom które cenią sobie ciekawe wzornictwo i prostotę. Telefon wyposażono w radio i bluetooth, a także w dyskretny przycisk alarmowy pozwalający zwiększyć bezpieczeństwo osoby która posiada telefon.

emporiaELEGANCEplus

emporiaELEGANCEplus to kolejny telefon marki EMPORIA, który tysiącom ludzi daje pewność, że ich najbliżsi są bezpieczni, a kontakt z nimi jest ułatwiony i możliwy w każdej chwili.

blog comments powered by Disqus
Zadzwonić do Babci? To nie takie proste