PODPOWIEDZI:

Najlepsze sprzęty audio od Creative na powrót do szkoły

Najlepsze sprzęty audio od Creative na powrót do szkoły

Zbliża się wrzesień a jak wrzesień to i powrót do szkoły ale na osłodę mam wam do zaprezentowania 5 sprzętów audio od firmy Creative. Na wstępie mogę powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaczniemy od najpopularniejszego sprzętu czyli słuchawek bezprzewodowych - są to modele Creative Zen Air oraz Creative Sensemore Air, które prezentowaliśmy Wam już jakiś czas temu.

Creative Zen AirCreative Zen Air oferta w RTV Euro AGD
Creative Sensemore AirCreative Sensemore Air oferta w RTV Euro AGD
Creative Muvo GoCreative Muvo Go	 oferta w RTV Euro AGD
Creative Stage Air V2Creative Stage Air V2 oferta w RTV Euro AGD
Creative Zen HybridCreative Zen Hybrid oferta w RTV Euro AGD

Lekkie i tanie słuchawki

Creative Zen Air to przystępna cena i dobra jakość dźwięku a AIR w nazwie sugeruje, że waga słuchawek będzie niska. Tak też jest, ponieważ całość, wraz z etui, waży jedynie 36 gramów a każda słuchawka po 5 gramów.creative zen airNa pokładzie nie zabrakło ANC oraz trybu ambient a czas pracy na baterii wynosi 6h. Etui jest w stanie naładować także słuchawki i wraz z nim uzyskamy do 18h słuchania muzyki. Za takie słuchawki przyjdzie nam zapłacić jedynie 159 zł.

Usłysz jeszcze więcej

Drugie, droższe słuchawki to Creative Sensemore Air to nie tylko nieco droższy model lecz przede wszystkim, bardziej zaawansowany. Etui doczekało się ładowania bezprzewodowego i dzięki niemu jesteśmy w stanie osiągnąć do 35h czasu pracy na baterii. Same słuchawki zostały wyposażone w przetworniki z biocelulozy i są w stanie zapewnić nam do 10h pracy.creative sensmore airPonadto zastosowano w nich autorski tryb Sensemore, który nie tylko pozwoli usłyszeć Ci dźwięki z otoczenia lecz także poprawią doznania płynące ze słuchania muzyki. Ciekawą funkcją jest nasłuchiwanie dźwięków otoczenia ze zwiększoną czułością, tak żebyśmy mogli usłyszeć jeszcze więcej. Na plus zasługuje także obecność ANC oraz dedykowanej aplikacji a to wszystko za 239 zł

Głośnik na każde warunki

Nie samymi słuchawkami człowiek żyje, prawda? Jeśli zależy Ci na mobilności ale chcesz muzyki posłuchać z glośnika to Creative Muvo Go jest dla Ciebie. Głośnik ten wyróżnia się nie tylko wyglądem, który przykuwa wzrok, lecz także parametrami pracy.creative muvo go Jedno ładowanie zapewni nam do 18 godzin słuchania muzyki a w środku znajdują się dwa głośniki, po 10 W każdy. Ponadto mamy tutaj klasę wodoszczelności IPX7 czyli możemy zanurzyć głośnik na maksymalnie 30min, do głębokości 1 metra, i nic się z nim nie stanie, co sprawia, że jest on świetnym kompanem nad wodą czy też podczas deszczu.

Głośnik gra głośno, czysto a i bas jest wyraźny i przyjemny. Jeśli dysponujemy dwoma takimi głośnikami to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sparować je w stereo.  Jeśli chodzi o cenę, jaką nam przyjdzie zapłacić, to w momencie realizowania materiału, wynosi ona 280 zł.

Soundbar do wszystkiego

Teraz coś, co mi się najbardziej spodobało i przyznam, że z chęcią pobawiłbym się tym dłużej czyli soundbar Creative Stage Air V2. Mamy tutaj dwa przetworniki po 5 watów każdy, ale uwierzcie mi, że gra to naprawdę dobrze. creative stage air 2Jeśli chodzi o łączność to mamy do wyboru zarówno Bluetooth, kabel AUX oraz USB-C. Tak, ten soundbar może komunikować się po USB i właście ta opcja, sprawia, że zaciekawił mnie jeszcze bardziej, ponieważ możemy z niego korzystać w połączeniu z praktycznie każdym urządzeniem.

Sporym zaskoczeniem jest także wbudowany akumulator, który pozwoli nam na 6 godzin pracy na baterii oraz wyraźny bass, którego nie spodziewałem się w aż takiej ilości. Czemu mnie to tak dziwi? Ponieważ rozmawiamy o sprzęcie, który kosztuje zaledwie 210 zł.

Powiew klasyki

Skończymy tak jak zaczęliśmy czyli na słuchawkach ale tym razem bardziej klasyczna konstrukcja czyli Creative Zen Hybrid. Mówiłem o klasyce, ponieważ są to słuchawki nauszne, które składają się i przenosić możemy je w dołączonym do zestawu woreczku.creative zen hybrid Za dźwięk odpowiadają 40mm przetworniki a sam dźwięk jest tutaj zrównoważony i czysty, ze stonowanymi basami. Słuchawki wyposażono oczywiście w mikrofony, do rozmów oraz te, które wykorzystywane są przy trybie Ambient oraz przy ANC.

Największe wrażenie robi tutaj czas pracy, sięgający 27 godzin, i to przy włączonym ANC! Jeśli jesteś przeciwnikiem słuchawek bezprzewodowych to nie martw się, ponieważ Zen Hybrid możemy także połączyć kablem aux, który dostarczony jest w zestawie a całość została wyceniona na 259 zł.

A Tobie, który z produktów, przypadł najbardziej do gustu? Tak jak mówiłem moim faworytem jest soundbar Creative Stage Air V2 ale ciekaw jestem także twojej opinii.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z Creative.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze sprzęty audio od Creative na powrót do szkoły