PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

TOP 5 Najbardziej Seksownych Lasek Z Gier

TOP 5 Najbardziej Seksownych Lasek Z Gier

Znaczącą większość graczy stanowią mężczyźni. To właśnie dla nich projektanci tworzą niezwykle nierealne kobiety aby przyciągnąć ich do danej gry. Zapraszam was na subiektywną listę 5 najbardziej gorących lasek z gier komputerowych.

5 Lara Croft - Tomb Raider 2013

Pani Archeolog przeszła kompletną metamorfozę. Z kanciastej dziewczyny stała się niezwykle młodą, kształtną i piękną. Lara zawsze uchodziła za piękność a twórcy coraz to bardziej starali się aby była ona jak najbardziej naturalna. Ostatni wizerunek pani archeolog z gry Tomb Raider 2013 najbardziej przypadł mi do gustu.

Tomb Raider Lara

4 Elika – Prince of Persia 2008

Elika to nietypowa dziewczyna, która zna się na czarach a do tego jest księżniczką. To postać, która za bardzo nie lubi mówić o swojej przeszłości i stara się nie poruszać tego tematu. Dopiero jak lepiej ją poznamy dowiadujemy się całej prawdy. Do tego jest niezwykle wesołą i z dużym poczuciem humoru osobą. Nie pozwala nam zginąć w grze i zawsze ratuje nas z opresji. Kto by nie chciał takiej dziewczyny?

Prince Of Persia Elika

3 Miranda Lawson – Mass Effect 2

Jedyny polski akcent w tym zestawieniu. Miranda to postać, która przypadła mi najbardziej do gustu z całego uniwersum Mass Effect. Wysoka inteligencja jak i piękna uroda czyni z niej obiekt westchnień wielu mężczyzn. Zawsze potrafi rzucić kąśliwym komentarzem i ma specyficzne poczucie humoru.

Mass Effect Miranda Lawson

2 Loosum Hagar – Rage

W grze RAGE dziewczyn nie było za dużo. Za to już pierwsza napotkana zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Wydaje się być niezwykle niebezpieczną i gorącą laską. Uczy nas posługiwać się śmiglikami. Szkoda tylko, że mamy z nią do czynienia tylko na samym początku gry. Mogłaby ruszyć z nami w świat i pomóc w walce z Władzą.

Rage Loosum Hagar

1 Mad Moxxi – Borderlands 2

Osobiście nie grałem w żadną cześć Borderlands i już wiem, że to wielki błąd. To prawdziwa sexbomba! Osoby zlecające zadania zazwyczaj są u mnie skreśleni ale Moxxi jest wyjątkiem. Bohaterka cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród cosplayerek. Moxxi także dysponuje dość ciętym językiem. Idealna dziewczyna na randkę!

Borderlands 2 Moxxi

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Najbardziej Seksownych Lasek Z Gier