PODPOWIEDZI:

Rowerowo #19 - W Co Spakować Się na Rower

Rowerowo #19 - W Co Spakować Się na Rower

Jadąc w dłuższą bądź krótszą wycieczkę rowerem, zawsze bierzemy ze sobą różne rzeczy. Od potrzebnych narzędzi zaczynając, kończąc na kurtce przeciwdeszczowej. Problem jest jednak w tym, w co te rzeczy spakować?

Plecak

Podstawowa, lecz chyba najgorsza opcja. Plecak dodatkowo obciąża nasze plecy, co nie jest dla nich dobre, a jednocześnie powoduje większe zmęczenie, przez to, że musimy dźwigać go na plecach. Nasza skóra potrzebuje wentylacji, którą plecak blokuje, nie ważne z jak wspaniałego, przepuszczającego powietrze materiału jest zbudowany, zatem plecak tylko i wyłącznie do szkoły.

Sakwy

Najbardziej przydatne będą podczas długi podróży, kiedy potrzebujemy zabrać sporo bagażu. Zmieścimy do nich więcej rzeczy niż do plecaka, a w dodatku nie zrobimy krzywdy swoim plecom.

Torby na ramę i podsiodłowe

W takie małe torby możemy schować, drobne, najpotrzebniejsze rzeczy, tj. łatki, klucze, zabezpieczenie, pieniądze itp. Raczej nie nadadzą się do przewożenia większych pakunków.

Bidon lub specjalny pojemnik

Najciekawszym i jednocześnie niezawodnym pojemnikiem jest bidon lub specjalny "bidonopodobny" pojemnik, gdyż zapewnia nam wodoodporność i sporo miejsca na zmieszczenie najpotrzebniejszych rzeczy.

blog comments powered by Disqus
Rowerowo #19 - W Co Spakować Się na Rower