PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Mini lodówki |TOP 10|

[PREMIERA] Wydajny skaner Plustek OpticPro ST640 już w ofercie MODECOM

[PREMIERA] Wydajny skaner Plustek OpticPro ST640 już w ofercie MODECOM

Wrzesień 2011 – Firma MODECOM, licencjonowany dystrybutor marki Plustek, wprowadziła do sprzedaży skaner OpticPro ST640. Urządzenie przeznaczone jest do skanowania negatywów 35mm, slajdów 35mm, filmów zwojowych 120/220, błon fotograficznych do rozmiaru 5''x7'' oraz fotografii i dokumentów do rozmiaru 8''x11''.

To kolejny, premierowy produkt marki Plustek, który mamy przyjemność wprowadzić do sprzedaży. Jest to wydajne urządzenie, z którego będą zadowoleni zarówno wymagający fotoamatorzy, jak i osoby zawodowo zajmujące się obróbką zdjęć oraz grafiki. Do budowy skanera wykorzystano technologię CCD (Charge Coupled Device), która zapewnia uzyskanie szerokiej gamy kolorów z bardzo dobrym odwzorowaniem cieni i przejść tonalnych, zapewniając tym samym wysoką jakość reprodukcji kopiowanych materiałów.- powiedział Krzysztof Wójciak – dyrektor zarządzający MODECOM.

OpticPro ST640 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością optyczną 3200 dpi (interpolowana do 3200x6400 dpi), a skanowanie kolorowych dokumentów formatu A4 odbywa się w czasie 31 sekund. Urządzenie zostało wyposażone w technologię IDEAS (Intelligent Detection & Easy Scan Technology), która automatyzuje proces cyfryzacji dokumentów, optymalnie dobierając ustawienia i upraszczając obsługę.

Skaner

Technologia IDEAS zwiększa komfort obsługi i pozwala skrócić czas potrzebny do zeskanowania dokumentów. Dzięki niej, za pomocą jednego przycisku możemy uzyskać bardzo dobrej jakości, cyfrowe kopie. Funkcja ta automatycznie wykrywa obrazy wielokrotne, rozpoznaje ich typ, prostuje przekrzywienia, lokalizuje brzegi i skanuje każdy do oddzielnego pliku. Ponadto, mamy możliwość skorzystania z jednego z 4 klawiszy szybkiego dostępu, dzięki którym szybko skopiujemy dokument, rozpoznamy tekst (OCR), zapiszemy skan do pliku (PDF) oraz wyślemy wiadomość e-mail wraz z zeskanowaną treścią. Producent oddał do dyspozycji użytkowników również dodatkowy przycisk, któremu poprzez dołączone oprogramowanie Action Manager, możemy przypisać jedną z wielu dostępnych funkcji. To właśnie dzięki tym rozwiązaniom obsługa skanera OpticPro ST640 jest niezwykle intuicyjna i mimo rozbudowanym możliwości nie wymaga zaawansowanej wiedzy.” - dodaje Krzysztof Wójciak.

skaner Plustek OpticPro ST640

W zestawie ze skanerem znajdują się również trzy podajniki do kliszy, przeznaczone do różnych typów negatywów i slajdów: na film 12 x 35mm (4 klatki x 3 paski), na 6 slajdów 35mm zmontowanych w ramkach, oraz na klatki filmu 120/220 do wymiaru 5'' x 7''. Użytkownicy otrzymują także bogate oprogramowanie, pozwalające na efektywną pracę z urządzeniem zaraz po jego instalacji, m.in. ABBYY FineReader 9.0 Sprint, ImageFolio 4.5, PageManager 7.10.

blog comments powered by Disqus
[PREMIERA] Wydajny skaner Plustek OpticPro ST640 już w ofercie MODECOM