PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niezawodne planetarne roboty kuchenne |TOP 7|

ViDiS na ISE 2012 – premiera produktów Avtek i ekspansja marki w Europie

ViDiS na ISE 2012 – premiera produktów Avtek i ekspansja marki w Europie

31 stycznia br. w Amsterdamie podczas targów ISE 2012 (31.01-2.02.2012) miała miejsce premiera najnowszych propozycji marki Avtek. Zaprezentowane zostały: tablice interaktywne, oprogramowanie, głośniki i prezentery. Twórcą marki jest ViDiS SA, a marka w Polsce znana jest już w ponad 20 tys. sal konferencyjnych, w których wykorzystywane są ekrany Avtek oraz uchwyty do projektorów. Udział w ISE 2012 to zapowiedź ekspansji geograficznej i produktowej.

ViDiS debiutuje jako pełnoprawny wystawca – hala 11 stoisko 56 - w gronie członków InfoComm. InfoComm International jest największym stowarzyszeniem non-profit zrzeszającym profesjonalne firmy z branży Audio-Video na całym świecie. Organizację założono w 1939 roku i jej celem jest ułatwienie dotarcia do profesjonalnych partnerów z wybranego regionu.

Nowością będzie tablica interaktywna Avtek w technologii optycznej. Łączy ona najważniejsze atuty produktów z tej grupy – dotykową obsługę i dużą precyzję odczytu z atrakcyjną ceną. Tablica w bardzo popularnej technologii pozycjonowania w podczerwieni wyposażona w światowej klasy oprogramowanie Easiteach z pewnością również zdobędzie entuzjastów. Easiteach to najnowsze oprogramowanie interaktywne do użytkowania w klasie szkolnej. Jest ono kompatybilne z każdego typu tablicą multimedialną, projektorem i innymi urządzeniami multimedialnymi. Zapewnia nie tylko otwarty format wymiany informacji (.iwb), ale również bezpieczeństwo inwestycji z uwagi na wspomnianą kompatybilność.

tablica

W gronie debiutantów znajdzie się również uchwyt do tablicy i projektora z elektryczną regulacją wysokości – bezcenny w przedszkolu i szkole.

uchwyt

Głośniki Avtek – w zależności od potrzeb – ekonomiczne, pasywne przeznaczone do mniejszych sal konferencyjnych i lekcyjnych albo aktywne, trójdrożne głośniki o mocy 2x30 RMS. Te ostatnie są wyposażone w specjalny zestaw złącz do podłączenia m.in. projektora, monitora, tablicy interaktywnej i Internetu. Wygoda polega na możliwości bezpośredniego podpięcia laptopa z pełnym zestawem złącz bez konieczności dodatkowej instalacji w pomieszczeniu.

głośniki konferencyjne

Avtek Presenter (2w1) ma szanse stać się gwiazdą sal konferencyjnych oferując swojemu użytkownikowi niezwykłą wprost wygodę. To pilot prezentacyjny (wskaźnik laserowy, sterowanie prezentacją page up/page down i zaciemnienie obrazu) oraz wbudowany czytnik kart micro-SD, który nie wymaga instalacji sterowników (plug & play).

laser do prezentacji

Avtek to także odświeżona gama uchwytów sufitowych i ściennych do projektorów wszystkich marek, nowe uchwyty ścienne przeznaczone do monitorów i telewizorów oraz ekrany. Nowością będzie ekran TENSION z napinaczami w nowej, atrakcyjnej obudowie. Instalatorów ucieszy z pewnością wiadomość o uzupełnieniu oferty o wysokiej jakości kable VGA ze złączami D-Sub15 – w trzech najpopularniejszych długościach (5, 10 i 15 m).

stojak

blog comments powered by Disqus
ViDiS na ISE 2012 – premiera produktów Avtek i ekspansja marki w Europie