PODPOWIEDZI:

Etui Hard case i Gel case - wygoda i bezpieczeństwo od EGO

Etui Hard case i Gel case - wygoda i bezpieczeństwo od EGO

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology i EGO, prezentuje swoją najnowszą serię etui na telefon, Hard case i Gel case. Produkty wykonano z wysokiej klasy wytrzymałych materiałów, które uchronią telefon przed uszkodzeniem.

Nowa seria stworzona została z myślą o użytkownikach większości multimedialnych smartfonów, ponieważ etui dostępne są w wersji dla przeszło 30 różnych modeli telefonów, w tym tych najpopularniejszych na rynku, jak iPhone, HTC Desire czy Samsung Galaxy SII.

Etui Hard case oraz Gel case dedykowane są dla konkretnych modeli telefonów, co gwarantuje optymalne dopasowanie i ochronę. Seria składa się z dwóch rodzajów pokrowców: sztywnych, wykonanych z wytrzymałego plastiku oraz elastycznych, żelowych. Te pierwsze mają za zadanie zabezpieczać telefon przed zadrapaniami, natomiast drugie potrafią amortyzować konsekwencje upadku urządzenia. Aplikacja etui w obu przypadkach jest prosta - wystarczy jedynie nałożyć je na oryginalną obudowę telefonu, aby zabezpieczyć go w sposób profesjonalny i trwały.

Etui z linii Hard case oraz Gel case mają za zadanie nie tylko chronić telefon, ale za sprawą modnego designu dodatkowo nadawać atrakcyjnego wyglądu urządzeniom. W ofercie firmy KL TRADE dostępne są różne kolory etui, miedzy innymi głęboka czerwień oraz stonowana, biznesowa czerń.

Sugerowana cena: 25 - 33 zł

blog comments powered by Disqus
Etui Hard case i Gel case - wygoda i bezpieczeństwo od EGO