PODPOWIEDZI:

Monitor Acer S235HL zdobył nagrodę iF Product Design Award

Monitor Acer S235HL zdobył nagrodę iF Product Design Award

Monitor LCD Acer S235HL zwyciężył w konkursie iF Product Design Award 2012. Swoim wyjątkowym wzornictwem wywarł ogromne wrażenie na jury, w skład którego wchodzą eksperci oraz słynni projektanci z całego świata.

Monitor LCD Acer S235HL wyróżnia się bardzo cienkim profilem o grubości mniejszej niż jeden cal, który nadaje mu minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Panel jest otoczony czarną, błyszczącą ramą i jest zamocowany na eleganckiej, asymetrycznej podstawie. Srebrna podstawa oraz umieszczone w niej przyciski z niebieskim podświetleniem LED sprawiają, że monitor idealnie odpowiada wymaganiom współczesnej estetyki. Ponadto, wszystkie porty wejścia/wyjścia zostały umieszczone w podstawie, dzięki czemu nie zaburzają łagodnych kształtów monitora.

Monitor ten jest wyposażony w panel o rozdzielności Full HD o maksymalnym współczynniku kontrastu 100 milionów :1 oraz przyjazne dla środowiska podświetlenie LED, które nie zawiera rtęci i pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 68%. Monitor S235HL jest wyjątkowym połączeniem estetycznego wyglądu, wspaniałych parametrów oraz pro-ekologicznych funkcji.

Monitor LCD Acer S235HL

Konkurs iF Design Award jest organizowany w Niemczech przez International Forum Design od 1953 roku, a przyznawane w nim nagrody są uznawane za potwierdzenie wyjątkowej jakości wzornictwa.

Międzynarodowe jury ocenia produkty z uwzględnieniem wielu kryteriów, w tym jakości wzornictwa, doboru materiałów, ochrony środowiska oraz funkcjonalności. Według organizatorów, uczestnictwo w konkursie iF Design Award jest wyrazem dążenia do wprowadzania innowacji oraz odwagi i chęci współzawodniczenia.

Monitor S235HL będzie dostępny w sprzedaży w Polsce od marca br. w cenie 1 069 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Monitor Acer S235HL zdobył nagrodę iF Product Design Award