PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Divoom Voombox Party 2 - Test przenośnego głośnika na plenerowe imprezy

Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award

Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award

Acer CloudMobile jest pierwszym smartfonem współpracującym z usługą AcerCloud, która pozwala na bezpieczne przesyłanie między komputerami PC pracującymi w chmurze a smartfonem – w każdym miejscu i o każdej porze. Użytkownicy mogą przesyłać tysiące zdjęć do oraz ze smartfona CloudMobile, a także słuchać wszystkich nagrań ze swojej muzycznej kolekcji, zarówno w domu, jak i w podróży.

Usługa AcerCloud zwiększa też produktywność w czasie podróży, ponieważ umożliwia swobodne zarządzanie dokumentami. Przy użyciu smartfona CloudMobile można uzyskać dostęp do wszystkich ostatnio otwieranych plików, przeglądać je, a także bezprzewodowo wydrukować korzystając z aplikacji Acer Print.

Smartfon Acer CloudMobile jest bardzo cienki, ma mniej niż centymetr grubości. Obudowa „Sleeve DNA” ma łagodne, zaokrąglone kontury, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Wąska ramka sprawia, że smartfon Acer CloudMobile wygląda kompaktowo, chociaż jest wyposażony w laminowany wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości HD.

Konkurs iF Design Award jest organizowany w Niemczech przez International Forum Design od 1953 roku, a przyznawane w nim nagrody są uznawane za potwierdzenie wyjątkowej jakości wzornictwa.

Międzynarodowe jury ocenia produkty z uwzględnieniem wielu kryteriów, w tym jakości wzornictwa, doboru materiałów, ochrony środowiska oraz funkcjonalności. Według organizatorów, uczestnictwo w konkursie iF design award jest wyrazem dążenia do wprowadzania innowacji oraz odwagi i chęci współzawodniczenia.

CloudMobile

Wzornictwo smartfonów Acer zostało nagrodzone za innowacyjność już po raz drugi z rzędu (w roku 2011 smartfon Iconia Smart S300 zdobył nagrodę Design & Innovation na targach Computex).

Smartfon Acer CloudMobile zostanie zaprezentowany w Barcelonie pod koniec lutego b.r. na targach Mobile World Congress, natomiast w sprzedaży pojawi się w trzecim kwartale.

blog comments powered by Disqus
Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award