PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy gamingowe do 5000 zł |TOP 5|

Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award

Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award

Acer CloudMobile jest pierwszym smartfonem współpracującym z usługą AcerCloud, która pozwala na bezpieczne przesyłanie między komputerami PC pracującymi w chmurze a smartfonem – w każdym miejscu i o każdej porze. Użytkownicy mogą przesyłać tysiące zdjęć do oraz ze smartfona CloudMobile, a także słuchać wszystkich nagrań ze swojej muzycznej kolekcji, zarówno w domu, jak i w podróży.

Usługa AcerCloud zwiększa też produktywność w czasie podróży, ponieważ umożliwia swobodne zarządzanie dokumentami. Przy użyciu smartfona CloudMobile można uzyskać dostęp do wszystkich ostatnio otwieranych plików, przeglądać je, a także bezprzewodowo wydrukować korzystając z aplikacji Acer Print.

Smartfon Acer CloudMobile jest bardzo cienki, ma mniej niż centymetr grubości. Obudowa „Sleeve DNA” ma łagodne, zaokrąglone kontury, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Wąska ramka sprawia, że smartfon Acer CloudMobile wygląda kompaktowo, chociaż jest wyposażony w laminowany wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości HD.

Konkurs iF Design Award jest organizowany w Niemczech przez International Forum Design od 1953 roku, a przyznawane w nim nagrody są uznawane za potwierdzenie wyjątkowej jakości wzornictwa.

Międzynarodowe jury ocenia produkty z uwzględnieniem wielu kryteriów, w tym jakości wzornictwa, doboru materiałów, ochrony środowiska oraz funkcjonalności. Według organizatorów, uczestnictwo w konkursie iF design award jest wyrazem dążenia do wprowadzania innowacji oraz odwagi i chęci współzawodniczenia.

CloudMobile

Wzornictwo smartfonów Acer zostało nagrodzone za innowacyjność już po raz drugi z rzędu (w roku 2011 smartfon Iconia Smart S300 zdobył nagrodę Design & Innovation na targach Computex).

Smartfon Acer CloudMobile zostanie zaprezentowany w Barcelonie pod koniec lutego b.r. na targach Mobile World Congress, natomiast w sprzedaży pojawi się w trzecim kwartale.

blog comments powered by Disqus
Flagowy smartfon firmy Acer otrzymał nagrodę iF Product Design Award