PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

ViDiS: nowe ekonomiczne projektory Panasonic - dla edukacji i biznesu – seria LX/LW

ViDiS: nowe ekonomiczne projektory Panasonic - dla edukacji i biznesu – seria LX/LW

Najnowsze projektory Panasonic Seria LX/LW, to przenośne (ok. 3 kg) i niedrogie urządzenia (ceny poniżej 3.000 brutto), przeznaczone do szerokiego grona odbiorców biznesowych i edukacyjnych. Zapewniają jasność od 2200 (model PT-LX22E) do 3000 (model PT-LX30HE) ANSI lumenów i znakomity kontrast (do 3000:1) – parametry gwarantujące jasny i wyraźny obraz z doskonałym odwzorowaniem barw.

Żywotność lampy – podobnie jak i trzywarstwowego filtra powietrza wynosi 4000 godzin, co zapewnia urządzeniu bezobsługowość. Projektory są ciche (29 dB – tryb Eco) i bardzo wygodne w eksploatacji. Modele Panasonic PT-LW25H/LX30H/LX26HE mają wbudowany głośnik – pozwalający na odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z projektora.

Użytkownicy mogą liczyć także na funkcje zoomu optycznego, automatycznego wyszukiwania sygnału czy automatycznej korekcji efektu trapezowego (Keystone), dostępny jest też tryb tablicy kolorowej. Wszystko to powoduje, że projektory sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – bez względu na warunki.

Ich pracą można zarządzać przez sieć LAN, dodatkowo administrator może otrzymywać informację e-mail na temat przebiegu pracy urządzenia oraz o ewentualnych problemach. Bezpieczeństwo lamp po nagłym odcięciu zasilania gwarantuje funkcja Direct Power Off, która odpowiada za podtrzymanie chłodzenia lamp zabezpieczając je przed uszkodzeniem.

Głównym atutem serii LX/LW jest jednak znakomity stosunek parametrów do ceny, która zdecydowanie nie jest wygórowana. Projektory dostępne są w cenach od 2.163 PLN za model PT-LX22E do 2.958 PLN za model PT-LX30HE (sugerowane ceny detaliczne brutto).

Panasonic projektor seria LX/LW

Bliższe informacje - www.vidis.pl

Dla firmy Panasonic bardzo ważna jest ekologia. Obudowy projektorów nie są powlekane, aby łatwiej ulegały przetworzeniu, zaś obiektywy zbudowane są z soczewek ze szkła bezołowiowego. Zarówno lampę jak i filtry powietrza wyróżnia długa żywotność. W trybie czuwania (stand-by Eco) pobór mocy wynosi zaledwie 0,47 W

blog comments powered by Disqus
ViDiS: nowe ekonomiczne projektory Panasonic - dla edukacji i biznesu – seria LX/LW