PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie odkurzacze automatyczne do 1000 zł |TOP 5|

VTesty – podstawowe informacje o akcji

VTesty – podstawowe informacje o akcji

VTesty to akcja promująca pisanie recenzji przez niezależnych internautów. Akcja skierowana głównie do osób zarejestrowanych w mikroblogach jak np. Blip.pl. W pierwszej turze VTestów do wygrania jest notebook Lenovo SL500. Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników nowych technologii za zapoznania się z regulaminem akcji.

VTesty – podstawowe informacje o akcji

 • Organizatorem i sponsorem VTestów jest portal technologiczny VideoTesty.pl.
 • Nagrodą w akcji jest notebook Lenovo ThinkPad SL500.
 • Zasady:
  a) Uczestnikami akcji mogą być osoby, które dodały profil „videotesty.blip.pl” - https://videotesty.blip.pl do obserwowanych oraz zamieściły informacje (jedna wiadomość) na Blip.pl, dlaczego chcą przetestować notebooka Lenovo ThinkPad SL500. W tekście uzasadnienia powinien znaleźć się Tag „#VTesty”.
  b) Redakcja portalu VideoTesty.pl, wybierze osobę, która w najciekawszy sposób przekona nas do tego aby została naszym testerem.
  c) Akcja VTesty trwa do 31 grudnia 2009 (czwartek), godzina 23:59.
  d) Termin ogłoszenia zwycięzcy ustala się na dzień 2 stycznia 2010. Wylosowany zwycięzca zostanie opublikowany na naszym profilu na blip.pl.
  e) Warunkiem przekazania na własność testowanego notebooka, jest opublikowanie w okresie do dwóch tygodni od otrzymania urządzenia, pełnej recenzji wraz z materiałami multimedialnymi przedstawiającymi urządzenie w akcji. Publikacja powinna znaleźć się na profilu lub blogu zwycięzcy.
 • Notebook zostanie wysłany firmą kurierską w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia akcji.
 • Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy oraz rodzina organizatora.


  Czym charakteryzuje się notebook Lenovo ThinkPad SL500?

Lenovo ThinkPad SL500 to jeden z najbardziej ekonomicznych i uniwersalnych notebooków dostępnych na polskim rynku. Przystępna cena oraz bogate wyposażenie sprawiają, że laptop idealne sprawdza się jako narzędzie biznesowe. 15 calowa, matowa matryca sprawia, iż praca nawet w słoneczne dni nie sprawia problemu. Uwolnij się od czterech ścian dzięki wbudowanemu modułowi sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Zobacz krótki filmik przedstawiający nagrodę w akcji.

blog comments powered by Disqus
VTesty – podstawowe informacje o akcji