PODPOWIEDZI:

Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics

Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics

Boston Acoustics, uznany na całym świecie producent wysokiej klasy głośników, przedstawia nowe głośniki Bravo 20, kompaktowe rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu i wysokiej jakości dźwięku, którego unikalna konstrukcja pozwala na dyskretne dopasowanie do wystroju wnętrza, w dowolnym jego miejscu.

Głośniki te sprawdzą się szczególnie dobrze dzięki możliwości ich zamocowania na ścianach, w narożnikach pomieszczeń, ale też w innych ciasnych miejscach. Bravo 20 czasami nazywane "on-wall/in-wall" (naścienne/do zabudowy) są idealnym wyborem, gdy głośniki powinny być niewidoczne w pomieszczeniu, wręcz praktycznie zniknąć. Ich metalowa maskownica i współczesne wzornictwo czynią je również idealnym rozwiązaniem dla dźwięku z telewizora, zwłaszcza zamocowanego na ścianie płaskiego ekranu.

Klinowata obudowa Bravo 20 o kształcie wycinka walca zawiera 115-milimetrowy głośnik nisko-tonowy i 25-milimetrowy głośnik wysoko-tonowy VR o aluminiowej kopułce z AMD do optymalizacji charakterystyki częstotliwościowej i dla właściwego rozproszenia dźwięku. Ustawiany uchwyt montażowy pozwala na umieszczenie głośnika w różnych miejscach w celu uzyskania optymalnej jakości i najlepszej możliwej przestrzenności dźwięku.

 Bravo 20 od Boston Acoustics

Para głośników Bravo 20 umieszczona pionowo w narożnikach pokoju tworzy zaskakująco szeroką scenę dźwiękową, zapewniając prawdziwie wierną reprodukcję dźwięku stereo w szerokim zakresie. Unikatowy kanał powietrzny głośnika przyczynia się do smukłości jego profilu, pozwalając jednocześnie na jego "pełny oddech" i zapewniając głęboki bas. Aby móc dopasować się do każdego wnętrza, Bravo 20 oferowany jest w czarnym i białym wykończeniu obudowy. Głośnik będzie dostępny od końca marca 2012 w cenie detalicznej 695 zł/szt. Odwiedź www.bostona.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Boston Acoustics Bravo 20 w skrócie:

• Wielofunkcyjny głośnik dwudrożny

• Konstrukcja o unikatowym, klinowatym kształcie ułatwia zastosowanie w narożnikach pomieszczeń, sufitach i innych ciasnym miejscach

• Właściwa dyspersja dźwięku zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej

• Aluminiowa kopułka głośnika wysokotonowego z AMD dostarcza gładkich, naturalnych dźwięków wysokich

• Wentylowana obudowa wzmacnia niskie częstotliwości

• Uniwersalne uchwyty i elementy mocowania w komplecie

• Dostępne w kolorach: czarnym i białym z metalową maskownicą w odpowiednim kolorze

blog comments powered by Disqus
Nowatorskie głośniki Bravo 20 od Boston Acoustics