PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najmocniejsze karty graficzne do gier |TOP 5|

Nowości od ASUSA, czyli PadFone i Tranformer Pad

Nowości od ASUSA, czyli PadFone i Tranformer Pad

Podczas konferencji ASUSa „Incredibly Mobile Endless Possibilities” („Niesamowite i nieskończone możliwości mobilne”), Jonney Shih oraz Paul Jacobs zaprezentowali rewolucyjne urządzenie PadFone oraz nową linię tabletów Transformer Pad.

„Nadszedł czas, aby każdy ekran stał się dla nas portalem do świata cyfrowego” - powiedział Shih pokazując ASUS PadFone. Urządzenie to może pełnić rolę smartfonu, tabletu, a nawet notebooka po podłączeniu do stacji dokującej (PadFone Station i PadFone Station Dock).

ASUS PadFone to wyjątkowy smartfon z ekranem Super AMOLED qHD o przekatnej 4,3". Został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 i wysokiej jakości aparat cyfrowy (8MP) z procesorem obrazu Fuji. ASUS PadFone wyróżnia się eleganckim designem. Pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4.0 firmy Google.

PadFone

Po umieszczeniu w stacji dokującej PadFone staje się tabletem o przekątnej 10,1" z 5-krotnie większą pojemnością baterii. PadFone oferuje ogromną wszechstronność dzięki opracowanej przez firmę ASUS technologii Dynamic Display, która umożliwia płynne przełączanie pomiędzy wyświetlaczami PadFone i PadFone Station. Oprócz tego, PadFone Station pozwala na podłączenie dodatkowej klawiatury QWERTY, która zmienia go w przenośny komputer. Do PadFone można również dołączyć zestaw –rysik zawierający rysik, który może również pełnić funkcję słuchawek łączących się z urządzeniem za pomocą modułu Bluetooth.

Nowe tablety spod znaku Transformera

Firma ASUS zaprezentowała również nową linię tabletów ASUS Transformer Pad. Trzy różne modele mają wyjść naprzeciw różnym potrzebom konsumentów treści mobilnych. Wśród produktów linii ASUS Transformer Pad znajdziemy tablety ASUS Transformer Pad Prime, ASUS Transformer Pad Infinity oraz ASUS Transformer Pad 300.

Asus Transformers Pad Infinity

Urządzenia z serii Transformer Pad Infinity powstały z myślą o rozrywce w jakości HD - posiadają ekran 1920x1200 Full HDSuper IPS+ oraz technologię ASUS SonicMaster. Seria Transformer Pad 300 świetnie nadaje się do mobilnego surfowania po sieci oraz korzystania z gier komputerowych dzięki czterordzeniowemu procesorowi NVIDIA Tegra 3 i ekranowi 1280x800 IPS o przekątnej 10,1”.
blog comments powered by Disqus
Nowości od ASUSA, czyli PadFone i Tranformer Pad