PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Honor 20 vs Xiaomi Mi 9 - Fotograficzne starcie

EmporiaTALKcomfort — klasyka w nowym formacie

EmporiaTALKcomfort — klasyka w nowym formacie

emporiaTALK należy do najbardziej cenionych linii produktowych firmy emporia. Nowością w tej popularnej serii jest model emporiaTALKcomfort. Telefon jest mniejszy, bardziej płaski i elegancki niż poprzednie.

Telefon emporiaTALKcomfort w porównaniu z modelem emporiaTALKpremium jest krótszy o 8 mm i lżejszy aż o 22 g. Mimo to jak zwykle jest łatwy w obsłudze. Dostęp do każdej funkcji (budzika, latarki, blokady klawiatury i SMS-ów) można uzyskać przy użyciu bocznych klawiszy. Czas działania baterii zwiększył się do czterech godzin rozmów i aż 400 godzin w trybie gotowości (ponad dwa tygodnie).

Najnowszy dodatek do klasycznej linii emporiaTALK ma wszystkie powszechnie znane zalety telefonów firmy emporia: czytelny wyświetlacz (czarno-biały) oraz klawisze z dużymi opisami i wyraźnymi punktami nacisku. Telefon ten ma też latarkę, głośniki emitujące dobrej jakości dźwięk, a także wzmocniony alarm wibracyjny. W zestawie z telefonem dostępna jest ładowarka biurkowa.

EmporiaTALKcomfort

Albert Fellner, założyciel firmy emporia mówi: „Zawsze będzie dostępny produkt z linii emporiaTALK. Zawsze będą ludzie, którzy chcą używać telefonu komórkowego tylko do połączeń głosowych i przesyłania SMS-ów. Właśnie dla nich opracowujemy najłatwiejsze w obsłudze telefony komórkowe z naszej oferty”.

Dostępność w Europie: teraz

blog comments powered by Disqus
EmporiaTALKcomfort — klasyka w nowym formacie