PODPOWIEDZI:

Nawigacja Peiying z systemem Android – od kilku dni jest już na rynku!

Nawigacja Peiying z systemem Android – od kilku dni jest już na rynku!

Rynek urządzeń nawigacyjnych ciągle się rozwija. Dlatego firma Peiying znana z bardzo dobrych urządzeń nawigacyjnych, które odnoszą ogromne sukcesy sprzedażowe w Polsce, wprowadza na rynek nowy produkt – nawigację opartą na systemie Google Android 2.3. PY GPS7006 to nawigacja dostosowana do potrzeb szczególnie tych osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu i wymagają od urządzenia GPS trochę więcej. Nowa nawigacja Peiyinga jest już w sprzedaży!

PY GPS7006 z serii Exclusive to urządzenie łączące tablet, nawigację oraz centrum multimedialne. Produkt oparty jest na systemie operacyjnym Google Android 2.3, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość instalacji Android Market, a tym samym dostępu do tysięcy potrzebnych im aplikacji.

Zaletą produktu jest także szybki procesor ARMv6 720 MHz gwarantujący sprawne przeliczanie tras. 7 calowy ekran pojemnościowy, dwudotykowy charakteryzuje się wysoką czułością. Duży wyświetlacz pozwala widzieć więcej i podróżować wygodniej, zapewnia też komfort podczas korzystania z multimedialnych funkcji urządzenia. A tych ostatnich jest całkiem sporo!

Użytkownicy nawigacji Peiying Exclusive PY-GPS7006 mogą w czasie postojów odtwarzać ulubioną muzykę i filmy. Mają też możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG4. Urządzenie z łatwością łączy się z internetem poprzez WiFi oraz pozwala na korzystanie z poczty e-mail.

nawigacja

Uchwyt urządzenia bez problemu mocuje się do szyby. Solidna aluminiowa i płaska obudowa czyni PY GPS 7006 urządzeniem bardzo estetycznym, a długo trzymająca bateria jest dużym atutem. Wysokiej jakości wykonanie odpowiada niezawodności urządzenia. Nowa nawigacja Peiying pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się oraz zapewnia moc doznań akustycznych i wizualnych.

Peiying GPS 7006 Exlusive będzie dostępne w wersji bez mapy, w cenie około 650 PLN.

blog comments powered by Disqus
Nawigacja Peiying z systemem Android – od kilku dni jest już na rynku!