PODPOWIEDZI:

Podświetlana klawiatura firmy MODECOM – produkt w sam raz dla nocnych marków

Podświetlana klawiatura firmy MODECOM – produkt w sam raz dla nocnych marków

Firma MODECOM wprowadziła do swojej oferty podświetlaną klawiaturę model MC-9006. Produkt został zaprojektowany z myślą o osobach, które lubią posiedzieć dłużej przy komputerze po zmroku.

Klawiatura MODECOM MC-9006 jest odpowiedzią firmy MODECOM na potrzeby użytkowników, którzy lubią spędzać długie wieczory przed komputerem. Za sprawą podświetlanych przyjemnym dla oka światłem klawiszy, użytkownik może kontynuować po zmroku pracę bez potrzeby włączania w pomieszczeniu dodatkowego źródła światła. Ta bardzo przydatna funkcja sprawdza się szczególnie w sytuacji kiedy w pokoju komputerowym przebywają pozostali domownicy, którym może przeszkadzać zapalone światło.

W zależności od swoich indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownik może pracować w trzech dostępnych trybach podświetlenia: z wyłączonym podświetleniem, podświetleniem w kolorze czerwonym oraz z podświetleniem w kolorze niebieskim.

klawiatura

Oprócz walorów wizualnych klawiatura oferuje również doskonałą, precyzyjną, a co najważniejsze cichą pracę. Specjalnie zaprojektowany system osadzenia klawiszy z miękkim skokiem sprawia, że praca z urządzeniem jest praktycznie niesłyszalna dla otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje również pokryty specjalną matową powłoką, przyjemny w dotyku materiał z którego zostało wykonane urządzenie. Dodatkowo wbudowane w klawiaturę klawisze szybkiego dostępu zwiększają wygodę i pozwalają użytkownikowi na bezpośrednią obsługę odtwarzacza multimediów, czy też przeglądarki internetowej.

DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA:

 Wymiary: 466.5 x 173 x 25.4 mm

 Ilość klawiszy: 104

 Ilość klawiszy skrótów: 7

 Interfejs: USB

 Długość kabla USB: 180 cm

 Zasilanie: USB 5V@ 200 mA

 Waga netto: 770 g

Sugerowana cena MODECOM MC-9006 – 79 PLN

blog comments powered by Disqus
Podświetlana klawiatura firmy MODECOM – produkt w sam raz dla nocnych marków