PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Kody QR w gazetce promocyjnej Almy

Kody QR w gazetce promocyjnej Almy

Przy produktach w najnowszej Gazetce Promocyjnej Delikatesów Alma: „Festiwal Herbaty” dodano kody QR. Po zeskanowaniu kodu aplikacją Listonic w łatwy sposób możemy dodawać produkty do listy zakupów.

Po zeskanowaniu kodu aplikacją Listonic wyświetli się zdjęcie produktu, nazwa, opis i aktualna promocję. Produkt zostanie dodany do listy zakupów wraz ze zdjęciem, dokładnym opisem i dopiskiem: „kup w Alma”.

Sieć Delikatesów Alma zdecydowała się na dodanie do przedmiotów w gazetce promocyjnej kodów QR, aby ułatwić swoim klientom planowanie zakupów – mówi Magdalena Grabowska Dyrektor Marketingu i PR Delikatesów Alma. Podczas przeglądania najlepszych ofert możemy w wygodny sposób tworzyć listę zakupów dostępną w telefonie i na stronie https://www.listonic.com/.

kodyAlma

Oferta promocyjna Delikatesów Alma dostępna jest w formie PDF na stronie https://www.almamarket.pl/dla-klienta/promocje-i-prezenty/gazetka. Listonic także umożliwia przeglądanie całej oferty podzielonej na kategorie odpowiadające ułożeniu produktów na sklepowych półkach: https://www.listonic.com/gazetki/alma.

Listonic do każdej listy zakupów dopasowuje aktualne promocje z Delikatesów Alma. Użytkownik wyrażając chęć kupienia produktu, który sklep proponuje w promocji, zobaczy odpowiednie informacje w telefonie i na stronie www.

blog comments powered by Disqus
Kody QR w gazetce promocyjnej Almy