PODPOWIEDZI:

Konkurs od MPM - Sprzątnij Bora Bora!

Konkurs od MPM - Sprzątnij Bora Bora!

Wielu nazywa ją ósmym cudem świata. Jest istnym rajem na ziemi oraz wymarzonym celem podróży poślubnych młodych par. Luksus, turkus krystalicznie czystej wody, ciepło białego piasku oraz tropikalny klimat wyspy Bora-Bora to to, czym będą się cieszyć zwycięzcy konkursu organizowanego przez firmę MPM z odkurzaczem Bora w roli głównej.

Bora-Bora nosi miano najpiękniejszej wyspy Polinezji Francuskiej. W 1777 r., gdy przybył na nią słynny podróżnik James Cook nazwał ją „Perłą Pacyfiku”. Ta mała, mierząca 44km2 wysepka zachwyca przyrodą oraz wspaniałymi kolorami – lazurem oceanu, błękitem nieba, zielenią wzgórz oraz bielą delikatnego, nagrzanego piasku. Co ciekawe, w czasie drugiej wojny światowej na Bora-Bora stworzono amerykańską bazę lądową i morską. Wielu z 6 tysięcy służących w niej żołnierzy, będąc pod wpływem uroku wyspy, po zakończeniu misji nie zdecydowało się na powrót do ojczyzny.

Wyspa słynie nie tylko ze swojego uroku, ale również z tego, iż jest miejscem poławiania drogocennych czarnych pereł. Pobyt na Bora-Bora to odpoczynek w iście królewskim stylu. Ekskluzywne hotele zapewniają swoim klientom niezwykle luksusowe warunki pobytu. Wyspa oferuje turystom wiele atrakcji, począwszy od kąpieli słonecznych, żeglowania i pieszych wycieczek, a skończywszy na nurkowaniu z rekinami, jeździe na nartach wodnych oraz relaksujących zabiegach w renomowanych ośrodkach SPA.

sprzątnij bora bora

W tym roku, dzięki firmie MPM wakacje życia na rajskiej wyspie są w zasięgu każdego. W dniach od 23 marca do 30 kwietnia 2012 r. odbędzie się konkurs w którym nagrodą główną jest dwuosobowa wycieczka na egzotyczną wyspę Bora-Bora. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest zakup odkurzacza Bora MOD-07 w trakcie trwania akcji oraz przesłanie do 15 maja 2012 r. kopii dowodu zakupu wraz z wypełnionym kuponem konkursowym. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana zostanie osoba, która wraz z osobą towarzyszącą będzie przez tydzień cieszyć się urokami wyspy położonej na środku Oceanu Spokojnego.

Kapituła konkursowa wybierze również trzy zgłoszenia, których nadawcy spędzą wraz z osobami towarzyszącymi, weekend w luksusowym ośrodku Villa Park **** Med. & SPA w Ciechocinku. Dodatkowo, sześćdziesięciu uczestników konkursu Sprzątnij Bora-Bora zostanie nagrodzonych urządzeniami AGD firmy MPM, takimi jak żelazka, blendery, prostownice, suszarki do włosów, czajniki z zaparzarkami i tostery.

Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronach www.ekobora.pl oraz www.mpm.pl. Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres mailowy konkurs@mpm.pl

Konkurs Sprzątnij Bora-Bora

  • Nagroda główna: dwuosobowy wyjazd tygodniowy na ekskluzywną, egzotyczną wyspę Bora-Bora

  • 3 x dwuosobowy weekend w Villa Park **** Med. & SPA w Ciechocinku

  • 60 x sprzęt AGD

  • 10x żelazko MZE-04 czarne

  • 10x prostownica MPR-06

  • 10x suszarka MSW-06

  • 10x blender MBL-03

  • 10x toster BH 8863

  • 10x czajnik MCZ-01 z zaparz arką

blog comments powered by Disqus
Konkurs od MPM - Sprzątnij Bora Bora!