PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Polecane żelazka parowe dla wymagających użytkowników |TOP 7|

Cygnett FlexiView - postaw iPada do pionu

Cygnett FlexiView - postaw iPada do pionu

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, prezentuje regulowaną podstawkę pod iPada – FlexiView, która umożliwia ustawienie tabletu w dowolnej pozycji i wygodne korzystanie z jego funkcji.

Tablety to urządzenia, które zrewolucjonizowały branżę nowych technologii i otworzyły nowe możliwości przed użytkownikami. Jednym z ich podstawowych atutów jest prosta, minimalistyczna forma, która dla użytkowników oznacza poręczność i wygodę, zwłaszcza poza domem. Ale to co w jednych warunkach stanowi zaletę, w innych może utrudniać współpracę z tabletem. W domu czy w pracy często chcemy skorzystać z niego, jak z urządzenia stacjonarnego. W takich wypadkach pomocą służy podstawka FlexiView marki Cygnett dedykowana do iPada, która pozwala stabilnie ustawić go pod preferowanym kątem.

FlexiView_iPad

Do wyboru są trzy różne pozycje w zależności od wykorzystywanych funkcji, które pozwalają wygodnie pisać na wirtualnej klawiaturze, czytać czy oglądać filmy. FlexiView to sposób na rozszerzenie możliwości iPada i zapewnienie sobie komfortu. Podstawka gwarantuje także bezpieczeństwo, gdyż dzięki warstwie gumy ściśle przylega do powierzchni tabletu i zapobiega ześlizgnięciu się urządzenia podczas pisania czy dotykowej nawigacji. Ciekawym uzupełnieniem funkcjonalności FlexiView może być bezprzewodowa klawiatura Cygnett KeyPad, która razem z podstawką pozwala w jednej chwili przemienić iPada w stacjonarne stanowisko pracy, by po jakimś czasie znów cieszyć się z jego mobilności.

blog comments powered by Disqus
Cygnett FlexiView - postaw iPada do pionu
Autor: Łukasz