PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze grzejniki olejowe |TOP 5|

Nowa AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore!

Nowa AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore!

Nowe mapy 2012.02, zgodność z systemem iOS 5.1, nowe mechanizmy wykrywania i pokonywania korków dzięki technologii LiveDrive!. AutoMapa iOS 3.2 dostępna w AppStore!

Już dziś, użytkownicy urządzeń iPhone i iPad mogą pobrać z AppStore nową wersję AutoMapy – najchętniej kupowanego i najczęściej nagradzanego programu do nawigacji w Polsce.

Nowa AutoMapa iOS 3.2 to najdokładniejsze mapy Polski zawierające m.in. 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 660 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku nowo wybudowane odcinki drogowe.

Wraz z AutoMapą iOS 3.2, posiadacze urządzeń spod znaku jabłka otrzymali najnowszą wersję systemu LiveDrive! pozwalającego nie tylko wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale również umożliwiającego bieżącą aktualizację danych mapowych. Dlatego też, w aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, z chwilą faktycznego oddania ich do użytku.

auto mapa iOS 3.2

AutoMapa, jako jedyna na rynku posiada największą bazę punktowych adresów dla wszystkich miast w Polsce. W najnowszej wersji programu ich liczba przekroczyła poziom 3,1 miliona tworząc wspólnie z iPhone perfekcyjne narzędzie nawigacyjne.

Najnowsza AutoMapa iOS 3.2 to również podręczna baza ponad 637 tysięcy Użytecznych Punktów (POI) uwzględniających nie tylko kategorie drogowe takie jak radar, fotoradar, miejsce kontroli drogowej czy stacja benzynowa, ale również miejsca codziennego użytku takie jak kluby, restauracje, galerie czy kluby fitness.

W planowaniu podróży, użytkowników AutoMapy wspiera serwis Targeo.pl prezentujący aktualną sytuację drogową oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Użytkownicy urządzeń iPhone 3GS/ 4/ 4S oraz iPadów w wersji 3 i 4 G mogą pobrać AutoMapę Polska iOS 3.2 bezpośrednio z AppStore.

blog comments powered by Disqus
Nowa AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore!