PODPOWIEDZI:

Wideokonferencje AVer HVC130/HVC330 w jakości HD i atrakcyjnej cenie

Wideokonferencje AVer HVC130/HVC330 w jakości HD i atrakcyjnej cenie

Najnowsze zestawy do wideokonferencji AVer HVC130 oraz HVC330 mają szanse podbić serca wielu firm - zwłaszcza tych, w których znaczną część budżetu pochłaniają podróże służbowe.

Wideokonferencje przestały być już przywilejem wielkich korporacji z międzynarodowymi kontaktami. Urządzenia, które pozwalają z nich korzystać są już powszechnie dostępne – nie tylko dla dużych firm z wieloma oddziałami, ale także dla przedsiębiorstw zatrudniających pracowników w terenie.

Oprócz atrakcyjnej ceny, urządzenie AVer HVC130 oferuje doskonałe parametry, w tym jakość HD (wideokonferencje w rozdzielczości 720p), kamerę PTZ o rozdzielczości 5 megapikseli z zoomem 7x oraz współdzielenie materiałów. Urządzenie jest proste w obsłudze i ma wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje. Prowadząc wideokonferencję istnieje też możliwość wysyłania i odbierania prezentacji lub zawartości komputera, obrazu z wizualizera lub innych urządzeń. Współdzielenie materiałów może również odbywać się bezprzewodowo z komputera (za pomocą aplikacji ScreenShare). Użytkownicy iPhone'a, iPad'a lub smartfona z sytemem Android mogą sterować urządzeniem i udostępniać zdjęcia z kamery aparatu korzystając z aplikacji VCLink. AVer HVC130 pozwala na zdalną obsługę urządzenia oraz podgląd obrazu z kamery za pomocą WebTool - narzędzia dostępnego po podłączeniu przez zwykłą przeglądarkę sieciową.

Konf HVC310-3

AVer HVC330 umożliwia prowadzenie telekonferencji pomiędzy 4 lokacjami równocześnie. Funkcja nagrywania prowadzonych konferencji umożliwia odtworzenie i przeanalizowanie przebiegu spotkania np. powtórne obejrzenie szkolenia odbywającego się podczas wideokonferencji. Wystarczy podłączyć dowolną pamięć USB i nacisnąć jeden przycisk, aby rozpocząć nagrywanie.

AVer HVC130 i AVer HVC330 są kompatybilne z dowolnymi urządzeniami do wideokonferencji korzystającymi z protokołów H.323 oraz H.239. Obydwa zestawy są wyposażone w mikrofony wysokiej jakości z możliwością łańcuchowego połączenia.

Urządzenia są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej brutto 14799 PLN za model HVC130 oraz 19699 PLN za model HVC330. Modele serii H dostępne są w nowej sugerowanej cenie brutto: 12299 PLN (H100) oraz 14799 PLN (H300).

blog comments powered by Disqus
Wideokonferencje AVer HVC130/HVC330 w jakości HD i atrakcyjnej cenie