PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie płyty główne pod AM4 |TOP 5|

Seria 7 od Gigabyte - nowe płyty główne

Seria 7 od Gigabyte - nowe płyty główne

Firma GIGABYTE wprowadza do oferty płyty główne z serii 7, wspierające obsługę najnowszych procesorów Intel Core 3ciej generacji dla podstawki LGA 1155. Nowe produkty zostały wyposażone w szereg unikalnych cech, które zapewnią użytkownikom maksymalną wydajność oraz długi okres użytkowania. Należą do nich m.in. cyfrowy system zasilania All Degital Engine oraz autorska technologia Ultra Durable 4.

Wśród oferowanych płyt głównych GIGABYTE z serii 7, znalazły się modele przeznaczone zarówno dla najbardziej wymagających użytkowników jak gracze czy overclockerzy, dla fanów cyfrowej rozrywki, płyty do użytku domowego oraz (nowość!) płyty przeznaczone do rozwiązań biznesowych. Każdy z oferowanych modeli posiada specyfikację techniczną umożliwiającą obsługę kart graficznych, pamięci oraz procesorów, które swoją premierę będą miały dopiero w przyszłości. Stanowi to o uniwersalności nowych płyt głównych GIGABYTE, które posłużą do stworzenia wydajnej platformy na lata.

z77x-ud5h

Dual UEFI oraz 3D BIOS - Płyty główne GIGABYTE z 7 serii zostały wyposażone w technologię 3D BIOS, która bazuje na GIGABYTE UEFI DualBIOS. Już na pierwszy rzut oka widać, że obsługa BIOS stała się prostsza oraz bardziej intuicyjna. Dodatkowo, oprócz graficznego interfejsu trybu 3D, odnajdziemy także tryb zaawansowany, który umożliwi ekspertom najbardziej precyzyjną zmianę ustawień BIOS, w przyjaznym dla oka środowisku graficznym. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego zalety technologii 3D BIOS. https://www.youtube.com/watch?v=OCfRWrCj3lc&feature=channel

Cyfrowy system zasialania All Digital Engine - Płyty główne GIGABYTE z serii 7 posiadają unikalny, cyfrowy system zasilania, który pozwala użytkownikom na większą kontrolę zasilania dostarczanego do newralgicznych elementów na płycie głównej. Cyfrowe kontrolery w pełni sterują zasilaniem sekcji CPU, GPU, VTT oraz pamięci, dzięki czemu zasilanie jest stabilnie, co dodatnio wpływa na działanie wymienionych komponentów.

b75-d3v

Technologia GIGABYTE Ultra Durable 4 - GIGABYTE Ultra Durable 4, zaimplementowana na wszystkich płytach głównych z serii 7 to klucz do poprawy żywotności oraz zwiększenia wydajności płyt głównych. Technologia ta pomaga chronić komputer przed czynnikami, które najczęściej powodują jego usterki: wilgocią, wyładowaniami elektrostatycznymi, nagłą utratą zasilania oraz wysokimi temperaturami.

Lucid Virtu MVP - Płyty główne GIGABYTE z serii 7 wspierają technologię Lucid Virtu GPU - zoptymalizowane oprogramowanie do wirtualizacji, które poprawi wydajność graficzną Twojego PC, skróci czas reakcji, ulepszy przetwarzanie wideo oraz sprawi, że odtwarzanie mediów będzie płynniejsze, a wszystko to w środowisku niewymagającym dużego zasilania. Dzięki Lucid Universal MVP zwiększa się płynność i ostrość obrazu, a zarazem zmniejsza efekt tzw. "tearingu". Możliwe jest także dynamiczne przełączanie się miedzy zintegrowaną a dyskretną kartą graficzną.

Uwolnij się od kabli: Karty rozszerzeń GIGABYTE - Do płyt głównych z serii 7, GIGABYTE proponuje specjalną kartę rozszerzeń PCIe, która oferuje wsparcie dla Bluetooth 4.0 (Smart Ready) oraz Wi-Fi 300Mbps . Dzięki temu, użytkownik będzie mógł korzystać z najnowszych aplikacji umożliwiających kontrolę komputera PC za pomocą urządzeń mobilnych.

GIGABYTE EZ Setup - EZ Setup to narzędzie, które pomoże w implementacji technologii Intel za pomocą przejrzystego interfejsu graficznego. W kilku prostych krokach każdy użytkownik będzie w stanie samodzielnie zainstalować i skonfigurować technologie Intel Smart Response, Intel Rapid Start oraz Intel Smart Connect. GIGABYTE EZ Setup sprawi, że instalacja będzie maksymalnie uproszczona oraz zajmie jedynie kilka minut.

z77X-UD3H

Wsparcie dla złącza mSATA

Na płytach głównych GIGABYTE 7 serii zastosowano złącze mSATA, dzięki któremu możemy wykorzystać wraz z dyskiem SSD technologie Intel Smart Response oraz Intel Rapid Start. Instalując dysk SSD o małej pojemności w porcie mSATA bezpośrednio na płycie, zwiększamy wydajność i szybkość systemu operacyjnego.

Wykaz modeli płyt głownych GIGABYTE z serii 7:

G1. Sniper 3 GA-Z77X-UD5H-WB WIFI

GA-Z77X-UD5H

GA-Z77X-UD3H-WB WIFI

GA-Z77X-UD3H GA-Z77X-D3H

GA-Z77-D3H GA-Z77-DS3H

GA-Z77P-D3 G1.Sniper M3

GA-Z77MX-D3H GA-Z77M-D3H

GA-H77-D3H GA-H77M-D3H

blog comments powered by Disqus
Seria 7 od Gigabyte - nowe płyty główne
Autor: Łukasz