PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie prostownice do 100 zł |TOP 7|

UWOLNIJ MUZYKĘ i odbierz supernagrody!

UWOLNIJ MUZYKĘ i odbierz supernagrody!

Odtwarzanie muzyki z telefonu dla wielu z nas stało się ulubionym i najwygodniejszym sposobem słuchania muzyki. Nowoczesne wieże, stacje i głośniki dokujące to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz rozszerzyć funkcje urządzenia mobilnego. Wykorzystaj potencjał swojego smartfonu z systemem Android lub iOS (Apple) i Uwolnij Muzykę!

Stacje dokujące dla Androida (2.1 lub nowsza wersja), to zupełnie nowa kategoria na rynku, którą Philips wprowadził pod koniec ubiegłego roku. Teraz rozszerza swoją ofertę o dwa kolejne modele kompatybilne ze smartfonami różnych marek. Philips Fidelio AS851 to najwyższej jakości designerski głośnik ze stacją dokującą, który łączy stylową estetykę z wyjątkowymi właściwościami akustycznymi. Stacja dokująca AS141 to rewelacyjne rozwiązanie do Twojej sypialni – naładuje Twój telefon i obudzi Cię ulubioną piosenką zapisaną w telefonie lub włączeniem stacji radiowej. Wszystkie stacje dokujące Philips na urządzenia z Androidem wyposażone są w opatentowany port dokujący FlexiDock, który umożliwia stabilne podłączenie telefonu zawsze frontem do odbiorcy - bez względu na to, czy gniazdo w telefonie znajduje się na dole, z boku, czy na górze. Muzyka z urządzeń mobilnych z systemem Android przesyłana jest bezprzewodowo poprzez technologię Bluetooth.

AS141

Dla użytkowników Apple Philips proponuje szeroki wybór produktów z portfolio stacji dokujących - każdy Apple’owiec znajdzie tu coś dla siebie! Bezprzewodowy głośnik Philips Fidelio DS8800W z funkcją AirPlay gwarantuje niesamowite wrażenia dźwiękowe. Philips DS3500 dzięki zasilaniu akumulatorowemu stanie się Twoim mobilnym towarzyszem podróży. Kompaktowy Philips DS1150 wybudzi Cię ze snu ulubioną piosenką i delikatnym błyskiem lamki nocnej.

Philips SoundRing DS3800W emituje naturalny i przestrzenny dźwięk, który równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniu. Natomiast zastosowany w Philips Fidelio DS3100 system DBB zapewnia głębokie brzmienie basów przy każdym poziomie głośności.

Tradycjonaliści nie będą mieli problemu z wyborem jeszcze bardziej rozbudowanego funkcjonalnie sprzętu do „uwalniania muzyki” z urządzeń Apple. Nowości to designerska wieża muzyczna Philips DCM5090, czy sprzęty bardziej tradycyjne, takie jak wieże Hi -Fi Philips DCM1130 i DCM3100.

Przy zakupie stacji lub wieży dokującej otrzymasz od Philips gwarantowaną nagrodę w postaci 50zł. Wystarczy, że wypełnisz kupon konkursowy i wyślesz go pod nasz adres wraz z załączoną kopią paragonu/faktury oraz wyciętym z opakowania kodem kreskowym – i gotowe! Pierwszy etap konkursu masz za sobą. Aby przystąpić do etapu drugiego pokaż, za pomocą dowolnej techniki (n.p. rysunek, zdjęcie, kolaż, film) jak uwalniasz muzykę. Do swojej pracy dodaj krótki opis i prześlij wraz z kuponem, dowodem zakupu oraz wyciętym kodem kreskowym lub umieść na stronie www.philips.pl/uwolnijmuzyke. Spośród nadesłanych propozycji wyłonimy najlepszych nagradzając ich iPadami 2 Wi-Fi 3G oraz iPod’ami touch!

konkurs

Promocja trwa od 12 kwietnia do 15 czerwca 2012. O produktach biorących udział w promocji dowiesz się więcej na www.philips.pl/uwolnijmuzyke

blog comments powered by Disqus
UWOLNIJ MUZYKĘ i odbierz supernagrody!
Autor: Łukasz