PODPOWIEDZI:

Denon - nowe modele słuchawek serii AH-Dx10R

Denon - nowe modele słuchawek serii AH-Dx10R

Denon, jeden z wiodących producentów wysokiej jakości produktów służących domowej rozrywce, przedstawił dzisiaj dwa nowe modele słuchawek wysokiej klasy z wbudowanym pilotem i mikrofonem służącym do współpracy z urządzeniami iPod/iPhone.

W dodatku do zastosowanych wiodących technologii przetwarzania dźwięku oferujących optymalne warunki odsłuchowe, nowe modele Denon AH-D510R i AH-D310R posiadają na pilocie wygodne, ułożone liniowo przyciski sterujące. Gdy słuchawki używane są we współpracy z iPodem lub iPhonem, pilot oferuje łatwy dostęp do kontroli głośności i podstawowych funkcji, w tym odtwarzanie, pauzę, przewijanie w przód i w tył. Obudowa pilota integruje w sobie również mikrofon pozwalający na nagranie notatek głosowych w pamięci wybranych modeli iPhonów lub iPodów. Te zaawansowane funkcje są kompatybilne z iPhonem 4S, 4, 3GS i iPod Touch (2. generacji).

Wyjątkowe technologie Denon w służbie najwyższej jakości dźwięku - Oba nowe modele słuchawek, AH-D510R i AH-D310R posiadają wbudowany system Denon Acoustic Optimizer, który charakteryzuje się jednakowym ciśnieniem powietrza po obydwu stronach membrany, dla naturalnie zrównoważonego dźwięku. Ta ekskluzywna technologia pochłania różnice rezonansowe dla najbardziej płynnego i naturalnego balansu tonalnego, zwłaszcza w zakresie średniotonowym.

Membrany o średnicy 42 mm z magnesami neodymowymi - Nowe modele słuchawek wyposażono w membrany o dużej średnicy 42 mm i magnesy neodymowe, które zapewniają wyjątkowo wysoką wydajność potrzebna dla osiągnięcia właściwej dynamiki dźwięku. Dodatkowo zmniejszają one zużycie energii, przedłużając tym samym żywotność baterii podłączonego przenośnego odtwarzacza lub komputera. Membrany o dużej średnicy wykazują wolną od rezonansu charakterystykę w całym zakresie, od głębokich basów do najwyższych tonów.

Wyprofilowany pałąk nagłowny dla wyjątkowego komfortu - AH-D310R wyposażono w wyprofilowany i dopasowany pałąk nagłowny, będący idealną kombinacją pewności mocowania i lekkości, co nawet przy bardzo długich sesjach odsłuchowych nie powoduje zmęczenia użytkownika. Dodatkowo AH-D510R jest efektem unikatowej inicjatywy działu badawczo rozwojowego firmy, bazującej na precyzyjnym, naukowym modelowaniu i pomiarów anatomicznych ludzkiej głowy. Rezultatem tych wysiłków jest nowy typ pałąka słuchawek stworzonego z uwzględnieniem „czynnika ludzkiego”, niepozostawiający żadnej przerwy na styku pałąka z głową użytkownika.Nowe modele słuchawek Denon, AH-D510R i AH-D310R będą dostępne w Europie pod koniec maja.

AH-D510R 2

W skrócie:

AH-D310R słuchawki nagłowne z elementami kontroli iPhone/iPod • Lekka i wygodna konstrukcja pozwalająca na długie godziny użytkowania bez zmęczenia • Technologia Acoustic Optimizer dostarcza zbalansowanego, naturalnego dźwięku • Konstrukcja obudowy wokół uszu pomaga w wyciszeniu otaczającego hałasu • Wygodne, miękkie wyściółki i ergonomicznie zaprojektowany pałąk nagłowny • Pilot zdalnego sterowania na kablu, z trzema przyciskami oraz mikrofonem – kompatybilny z wybranymi modelami urządzeń iPhone, iPod i iPad

Dodatkowe funkcjonalności dostępne w modelu AH-D510R

• Specjalna konstrukcja Hybrid Metal Housing (wykorzystano maszynowo obrabiany stop aluminium oraz materiały żywiczne) tłumi niepożądane wibracje i przyczynia się do osiągniecia jeszcze czystszego dźwięku • Konstrukcja szczególnie uwzględniająca aspekty ergonomii i komfortu użytkownika

blog comments powered by Disqus
Denon - nowe modele słuchawek serii AH-Dx10R